Předevčírem jsem v půl jedenáctý večer přijela domů ze svý druhý hodiny crossfitu. V neděli byla první testovací a v pondělí jsem začala kurz pro začátečníky. Nebudu vám lhát, už se dva dny nemůžu normálně hýbat a dneska na longboardu jsem se vůbec necítila 100%. Spíš tak na 55%, nebyla jsme si ničím jista a radši jsem se jen opalovala, užívala si to s klukama venku a psychicky se připravovala na odpolední učení. 

Mám tedy ještě tři hodiny tohoto “on ramp“ kurzu, je každé pondělí, pátek a já se nemůžu dočkat, až ho budu mít za sebou a budeme s Nikou chodit do Meat Factory na hodiny spolu! Letos jsem si na Nový Rok dala jen jedno přesevzetí. A to, že konečně začnu s crossfitem. Mluvím a přeji si to už přes dva roky a konečně se mi to plní! Budu vás průběžně informovat, ano? Víte, čeho se bojím nejvíc? Sedřených rukou. Pfuuu, to k tomu ale asi patří :))

Držte palce a krásný týden,

Domi


Šaty, naušnice – Zara / Kabelka – Chloe / Bunda – American Eagle / Tenisky – Puma


6 komentářů

  1. Veronika Kateřina Nováková Reply

    Opět ti to jako vždy strašně sluší! Když jsem na tobě viděla ty šaty na instastories, běžela jsem pro ně do Zary taky 😀

  2. Člověk o tom Cross Fitu slyší všude, když jsem bydlela doma v Ústí, tak to tam hrozně jelo. Já bych se toho asi bála, ty jo. Nejen tý bolesti, ale že bych to vůbec nedala…

  3. drzim palce crossfit je super ale zmier sa stym,ze tvoje ruky (teda dlane) uz nebudu take krasne jemne zenske

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..