Pojďme trochu navázat na poslední článek. Analyzujeme, šíleně moc a asi nikdy mě nepřestane fascinovat, jaký maličkosti dokážeme jako ženský řešit. Jak nad kafíčkama vše roznimráváme, tak se samozřejmě společně s holkama radíme, co těm chlapům někdy odepsat a jestli vůbec psát můžeme, abysme je náhodou moc neuháněly. Kdy dělat zagorku a kdy zaflirtovat.. Protože.. Když nám o někoho jde a jsme zamilované, racionálně nepřemýšlíme.

Která z nás to nedelá? Často to pak dopadá tak, že když kámoška potřebovala poradit s chlapem, tak jsme jí pomohly napsat půlku jejich společný konverzace. Pak spolu začali chodit a bylo to, jak kdybysme s ním chodily my všechny, protože jsme věděly o veškerých detailech jejich konverzace (promiňte kluci, my za to nemůžem, máme to “v krvi“). A to mě přivádí k jednomu děsně důležitýmu bodu.


Když “tam“ mezi váma něco je, tak v 99% nemůžete napsat nikdy nic špatně.


(Skoro) nikdy neuděláte špatně, když mu napíšete jako první (né zas furt jo?). Proč? Protože z toho bude mít stejnou radost jako když napíše on vám (dala bych ruku do ohně, že skáčete radostí!). Chemie je chemie, tu prostě nepřevezete a jenom si myslím, že tomu ublížíte, když nad vším budete takhle moc přemýšlet. Nedávejte na to, co by napsaly kámošky. Napište to, co byste napsaly vy a případně si to jimi nechte odsouhlasit (když už). Bude se vídat s váma, né s nima. 

Bavila jsem se o tom s klukama, mladšíma i staršíma (=rozumnějšíma?). Si řeknete, že když je někdo starší, tak je rovnou rozumnější.. Ne. Teta G. mi toto jasně vyvrátila: “mladší kluci jsou víc splachovací a hodně věcí přejdou, ale starší?! Panebožeeee, to vůbec! Jsou už nějak zajetí a mají někdy daleko větší očekávání a nároky než my holky“.

To o těch starších se mi zatím nepotvrdilo (doufám, že se tak ani nestane, protože se mi zatím zdaj fajn), ale dost si v poslední době říkám, že jsem chlapům přestala rozumět, stali se mi stejně komplikovanými jako tři nejnáročnější holky dohromady a manuál by se mi na ně hodil a to i přes to, že vím, že jsou easy a to co řeknou, tak i myslej.. Pfu.

A já chci slyšet názory všech chlapů, jak to teda je?

Máte radost, když vám napíšem? Jak moc vás smíme/nesmíme “uhánět“? Co dělat a co určitě ne? Otevřeme tu nějakou diskuzi, která nám holkám v něčem pomůže?

 

Krásnou sobotu,

Domi


Šaty – Here / Sako – TKMaxx / Pásek – Stradivarius / Boty – Top Shop / Prstýnky – Pandora / Kabelka – Zara