Je to venku. Nové štěňátko doma! U blogerek se rozmohl “trend“ těhotenství a miminek (:D), tak my si pořídili dalšího pejdu. Po tom, co nám před rokem odešla Kejtynka se na chvilku doma zakázalo další štěňátko. U toho jsme s mamkou dlouho nevydržely a začlo se jedno zase hledat. Není to “věc“, která na kterou se ukáže, druhej den je. Mamka hledala měsíce a měsíce, aby štěňátko nebylo z množírný a aby měla dobrý rodokmen. To se nám splnilo víc, než jsme chtěly.

Vypřály jsme si nejen hodný štěnátko, který spí celou noc, nekouše, poslouchá a je boží, ale taky skvělou slečnu majitelku (zdravím Marti), která vše dělá/dělala s láskou. Ani si nedokážu představit, jaký to pro ní a maminku miminek musí být, když já řvala při odjezdu jak blázen.

Ale poslouchejte, jak to teda s Kari bylo. Dva měsíce nám mamka dávala vědět, že teda tohle štěndo by mohlo být naše, ale že to neni jistý, protože slečna majitelka slíbila jedno z vrhu chovné stanici od tatínka. Tak jsem se na to neupínala, protože, to je pak smutný, když to neklapne. Jeden den nám mamí oznámila, že si teda naší Karamelku vemou, ale že se na štěňata alespoň pojedeme podívat, protože jsme nikdy takhle malý neviděly. Jsme přijely, poňuchňaly a když jsme jely domů, tak mamí, že se na ně pojedeme podívat zas a ségra řekla, že už nechce, že jí to bylo strašně líto a že se jí zastesklo po Kejtynce, že by to nedala. V ten moment to mamka nevydržela a vyhrla “no ona je ta žíhaná naše, mělo to bejt překvápko k narozkám“.

Takže tady je, naše Karamelka neboli Kari. Štěňátko Staffordšírkýho bulteriéra, další (čtvrtej) staffy v rodině.

10 komentářů

 1. Elie's Space Reply

  přenádherné fotky a pro tebe určitě i neskvělejší narozeninové překvápko! 🙂 je moc roztomiloučka ^^

 2. Barbora Sloupová Reply

  staffíci mají svoje kouzlo 🙂
  ňufám ji skrz fotky i za Tebe, je úžasná 🙂
  ať vám dělá jen radost 🙂

 3. Sandra Slusna Reply

  OMG, uplne nej nej nej nejsladsi! <3 Tak to je uplne bozi, nejhezci prekvapeni. To si clovek jen preje, aby nevyrostl. 😉
  Sandra

 4. Veronika Floriánová Reply

  Krásné fotky! 🙂 je dobře, že jste si pořídili dalšího pejska 🙂 a jak se holky snesou?
  Hezký den! 🙂

 5. Ježíš to je roztomilý!! Je krásná a má krásné jméno! Užívejte dokud je malinká, rostou jak z vody 🙂

 6. Simona Chludilová Reply

  Ony jsou tak nádherný! ♥ Bože, tohle zničí jakoukoliv formu depky! 🙂 Denní dávka roztomilosti.

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..