Začneme dnes dost otevřeně: Asi rok jsem to nedostala, pak se cosi něco objevilo před necelým měsícem a včera to přišlo zas. Vy, který znáte PMS bolesti víte, jak otravný a omezující to dokáže být. Měla jsem pocit, že mi explodujou vaječníky.
Na takovou bolest nejste ani vy, ani oni připraveni. Nebyla jsem schopná cvičit, jíst, být s kamarádkama na kafi a dneska jsem měla mít rande. Sakra, co na sebe? Líbí se mu skinny jeans, ale sorry, to si ve svý nafouklosti, oteklosti a nepohodlnosti vzít nemůžu a ani nechci.  Když jsme to spolu probírali a seděli na Náplavce, říkám mu “tys řikal, že seš v saku a polobotkách, tak ti nebudu dělat ostudu a nepůjdu v mikině“ on: “prosimtě, příště na to kašli “. Bavili jsme se dál a najednou, nevim jak mě to napadlo, jsem se ho na něco zeptala.

I kdyz jsem se bála jeho odpovědi, stejně jsem to udělala.. “Jaký holky se ti líběj?“. Jsem holka, která si v hlavě okamžitě vytvořila děsně romantickej scénář a doufala jsem, že řekne “dyť teď sedí vedle mě‘‚ (hahahahaha Dominiko, zase zpátky na zem, jo?). To nejposlednější, co jsem čekala, že řekne, bylo “Znáš Alexis Ren? Tak přesně ta. Ty její dlouhý hubený nohy a ten zadek.. Má to dobrý.“. 

Tak. A já tam tak seděla, s těma svejma ultra krátkejma nožičkama, nafouklym břichem, jak kdybych snědla kilo zelí s patnácti a v hlavě jsem se (nebo jeho?) střílela.

Alexis Ren. ALEXIS REN. Vážně řekl jí? Asi dva týdny zpátky jsme řešily s Diddie její postavu, že fyziologicky nechápu její poměr těla a pasu a že to je pro mě nereálně dokonalý. (Je dokonalá a přenádherná o tom žádná, ale not my type.)


Nadechla jsem se, zavřela oči, po chvilce jsem vydechla. Nejsem sice Alexis Ren, ale na tý Náplavce seděl se mnou. Né s ní, ani s nikym jinym. (Doufám teda, že nesedává na jinejch náplavkách s dalšíma jinejma Alexis :D) Nechci řikat, že mám od Alexis daleko, to vůbec. Každá (já, ona a vy) jsme úplně jiná. Malá, velká, prsatá, neprsatá, krátkonohá, dlouhonohá.. Každá vynikáme v něčem jinym, jedna dělá dobře to, druhá to a třetí vyniká v tom. Pro každýho kluka jsme každá svým způsobem taková Alexis. A nesmíme se nechat tímhle strhnout a ovládat tím naše nálady.


A vůbec.. Kam se hrabe Alexis! Každá jsme nejdokonalější na světě, i bez dvoumetrových noh a pasu užší než hlavy!


Moudro večera je u konce,

Doufám, že se článek líbil, já letim spát, pa ráno 🙂

Vaše Domi.

 

PS: Aby to nemělo špatnej konec, tak mi večer napsal, ať kašlu na Alexis, že jsem Alexis 🙂 


Křivák -Brandy Melville / Kalhoty – Zara / Kabelka Karl Lagerfeld – here / Silonky – Tezenis

Mokasíny – TKMaxx / Top – Lee