Měla jsem se k jedné z kampaní zamyslet nad inspirativními ženami anebo osobami, se kterými mám kupu zážitků. S tetou G. jich mám rozhodně nejvíc, známe se přece jenom už skoro 24 let. Tak si pojďte přečíst o tom, jak jsme začly špagetovou válku anebo jak jsme chtěly svézt top týpka s náma v autě.

Máme toho za sebou docela dost. Až v posledních letech ale můžu říct, že mi nikdy nebyla blíž. Není to jenom moje teta, ale hlavně moje nejlepší kámoška. Můžu jí věřit a vim, že mi dá pár faciček, když jsem na ránu a když něco po*eru, tak za půl minuty se na mě nezlobí, protože mi musí dát vědět novinky, co se různejch chlapů týče. Kdo myslíte, že mě naučil Tinderovat? :D. Pár našich storek si budeme vyprávět do konce života a já se rozhodla, že se s vámi o pár z nich podělím.


Jedna z úplně prvních, co si pamatuju je z úplnýho dětství. Byli jsme na rodinný dovolený, Gábi mě navlíkla do kruhu (nebo křidýlek?) a vlítly jsme do moře. Nevim, jak daleko od břehu to bylo, podle mě určitě dost na to, abysme se utopily. Plaveme, plaveme (nevim, jestli se tomu mýmu tehdějšímu plácání rukama dá povídat plavání..) a kříčíme ‚‚jsme vládkyně všech moří, jsme vládkyně všech moří“ a najednou přišla brutální vlna a totálně nás semlela. 😀

Mořská voda mi tekla ještě tak týden i ušima.


Další z dětsví byla, když ségru a mě Gábi hlídala, v bytě u babi. Tahle naše babi s dědou nemají takový smysl pro humor a pamatuju si, jak nám ještě bylo řečeno, ať tam neuděláme bordel. Tak prosimvás. Co se nestalo, že. Gábi nám vařila špagety. S červenou omáčkou. A nějakým úplně záááááááhadnym způsobem se stalo, že začala špagetová válka a ty špagety skončily i na stropě. Podle mě tam jsou fleky do dnes a toto je moje přiznání. Myslim, že jsme to tenkrát neřekly ani mamí :D.


Na naší první společný dovolený nám ukradli tenisky, longa, obě jsme totálně onemocněly a já si narazila kostrč a málem utopila foťák. Nejhorší-nejlepší dovolená.


Poprvé jsem se s ní opila, bylo mi asi 12, bylo to v době, kdy jsme žili v Thajsku a víčko od danýho drinku mám stále schovanej v šuplíku.


Před naší dovolenou v Paříži volám večer Gabi a nadšeně se jí ptám “Pojď, necháme si tam udělat kérku!“ a Gábi “ tak jo!“. Přiletěly jsme a Gábi jako první věc na hotelu “hned najdi nějakej tetovací salón“. Tak jsem začala něco hledat a po chvilce hledání říkám: “počkej.. Zajdeme do prvního tetovacího salónu, kterej uvidíme“. DÍKYBOHU jsme žádnej nepotkaly. Teda potkaly, v sobotu v 11 v noci, když jsme opilý bloudily Paříží. Mám z toho video záznam a byly jsme tak opilý, že bych si nechala vytetovat i něco na čelo. Děkuju vesmíre, že bylo tak pozdě! 😀

Nakonec naše společná kérka dopadla tak, že jsme dva dny po příjezdu šli k Danielovi, který nám vytetoval větu, která nás prováděla náš celej výlet.


A poslední, nejnovější na konec. Pamatujete si, jak jsem s holkama a Gábi jela na SnowJam? Jedno odpoledne jsme koukaly na snb závody a zahlídly v davu fakt nádhernýho chlapa. Později jsme zjistily, že jde o jednoho ze závodníků a že bydlí u nás na hotelu. Chovaly jsme se v ten moment jak šílený puberťačky, ale to asi k takový akci patří.

Večer, když už byla tma, jsme nasedly do auta, Gábi řídila, já na spolujezdci, Diddie s Barčou vzadu. Jedeme na hotel projíždíme a já ‚‚holky, to byl on, to byl on!!!“ a jedna z nás řekla “vrátíme se pro něj a nabereme ho, dyť bydlí u nás!“. Gábi to vzala vážně, zařadila zpátečku a půlku cesty odcouvala, dokud jsme nesjely těsně k němu.

Byly jsme od něj asi tak půl metru, v autě na sebe hrozně nahlas křičely, co která udělá. Ani jedna jsme se samozřejmě k tomu neměly. Gábi mi najednou stáhla okýnko, byla jsem mu tedy nejblíž. Ani jedna jsme nedejchla, nepohla se a vzduch se u nás v autě dal krájet. Pomalu jsem otočila hlavu směrem ke Gábi, rukou jsem si zakryla pusu, abych se nezačla smát. Holky vzadu na tom byly stejně.

To byla tak prekérní a děsně trapná chvíle, to si nedokážete představit. Samozřejmě mu žádná nic neřekla. Jen jsme trapně k němu couvaly asi 2 minuty za doprovodu hlasitýho křiku, kterej určitě byl i přes zavřený okýnka slyšet.

😀 😀 😀 Asi to takhle nezná tak děsně, jaký to bylo, ale jen pro představu… 😀


Jakou máte funny story s tetou vy?

Budu se na ně těšit v komentářích,

Domi

2 komentáře

  1. Sandra Slusna Reply

    Suuuuuper clanek, vypadate spolu vzdycky tak stastne! Ani jsem nevedela, ze Gabi je tvoje teta, ale myslela jsem si, ze je to tvoje kamaradka, hehe. Kazdopadne skvely fotky a super povidky, clanek me moc pobavil. Ja si na zadnou funny story s tetou nepamatuju. :/
    Sandra

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..