Tak já ani nevim, kde dneska začít. Tento outfit mám od Freecoolinky nafocený už asi dva týdny (tímto Martě moc děkuji!) a celý dva týdny se přemlouvám, abych vám k tomu napsala článek. Jenže, ono to prostě nešlo. Řídím se tím, že radši nic nenapíšu a nebudu to tlačit než abych tady ze sebe vyplodila -nic-. Což stejně tak dopadlo :D.

Na nic jsem v posledním měsíci neměla náladu, uzavřela se do sebe, přestala s vámi sdílet každou minutu svýho života na stories a když už mi bylo fajn, prostě jsem si to užívala, potřebovala jsem se dobít alespoň nějak. Přiznávám, že v tom byla trošku i lenost, ale nechtěla jsem vám tu předávat né moc dobrou náladu, tak jsem radši nic nepsala. Neomlouvám se vám tu za neaktivitu. Nechci se tu za nic omlouvat, protože… To je naprosto v pořádku. Je okay mít špatný dny a je v pohodě, že se někdy něco sere.

Každopádně, všechno nesu statečně a člověk by ani nic nepoznal. Abbyna je teď po operaci taky statečná, už nepláče a moc vám všem děkuje za kupu přání k uzdravení, jste opravdu lásky a víte, čím potěšit.

Tímto malý update končí, já si jdu obout tenisky, odjíždím na výlet do Jižních Čech. Foťák mám, tak se můžete těšit na fotky.

xxx, Domi


Mikina – Cos / Kalhoty, naušnice – Zara / Boty – Top Shop / Kabelka – Prada / Brýle – H&M