Všichni, co jste sem dneska zabrouzdali.. Ahoj. Než se vrhneme na hromadu fotek, tak nejdřív zavřete oči. Pořádně se nadechněte, nasajte všechny positive vibes, co to jde a ještě pořádnějc vydechněte. Teď zase pryč se všim špatnym, co se vám za den/týden/poslední dobu stalo. A teď to zopakujte a uvědomte si u toho, že už je druhýho srpna. !druhýho srpna! Snažte se nezpanikařit. Ano. Už je srpen, dvě třetiny roku za náma. Já stále nesepsala tipy z Bali (únor), Islandu (březen) a už vůbec jsem stále neudělala recap roku 2017 – má to vůbec ještě smysl psát? Nebude stačit, když si počkáte ještě čtyři měsíce a bude recap 2018, který zatím vypadá daleko zábavněji?

No a už k tomu, co se teda poslední měsíc (a kousek) dělo. Skoro každý víkend jsem byla někde pryč. A že jsem toho najezdila-nalítala (soon to be hodně hodně chudá? :D)!

Za posledních šest týdnů:

Byly promoce! (omg omg omg omg yeeees!)


Rovnou z nich jsme jeli na Aerodrom:


Jeli jsme do Tater (sem) spálit kalorie a doplnit je haluškama:


Letěli jsme se vykoupat (a přejídat) do Barcelony a málem se nedostali zpět (not kidding):


Spolupráce s Daylong – Elite Bloggers Content Marketing

A když už jsme u moře, poctivě jsem teď dva měsíce všude možně tahala Daylong krémy, protože jsem je chtěla hezky nafotit a ještěže! Zachránily nás jak v Barceloně na našich cestách na motorce, tak i na kolech teď v Rakousku. Nenarazila jsem na tohle zatím v obchodech často, ale zrovna některé jejich krémy mají lahvičku alá rozprašovač, takže daný krém nemusíte vůbec rozmazávat, jen je na sebe pečlivě nastříkáte. Dále pro ty, které to zajímá: Daylong vyrábí i spf 50 na obličej, který je obarvený a funguje jako “bb cream“.


Na jeden víkend z těch všech jsem byla i s holkama na Colours v Ostravě, což bylo děsně děsně skvělý. (Tímto moc děkuju HMku za pozvání, holky, byly jste nejlepší):


Jeli jsme “po dlouhý době“ do Rakouska na horský kola do Saalbachu, kde jsem se tak trochu odřela (ups) a kde mi kráva sežrala rukavici na kola.


A víkend, co teď následuje, budeme snad v Praze (minimálně sobotu, máme zaplacený rozhýbaninkový kurz a jak na svoje tělo) a plánujeme dát nějakou koupačku a wakeboard, protože… jak jinak tohle přežít. Toncek o tom ještě neví, ale ráda bych se vydala vybrat podlahy do bytu a do Ikea (mám vyhlídnutý nějaký talíře – ups), tak mi držte palce, ať mi to projde.

Mějte se nádherně a zatím pa,

Domi

 

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..