Dnes jsem konečně přišla na to, proč tolik “nestíhám“. Není to o tom, že bych neměla dostatek času, ale já si jen neumím zařídit věci a zkorigovat čas. Ráno vstanu. Uvařím si kaši, následně si udělám kafe a klasicky sednu za počítač, kde brouzdám po všem možným. Sepíši článek a tak nějak (děsněpoooommmaaaalllluuuuuuu se jdu chystat do školy. (Připomínka – škola mi začíná nejdříve v 12:30.) Tento celý “proces“ mi trvá asi 3 hodiny, než zjistím, že nestíhám, začnu panikařit, házet s oblečením po pokoji. S kabelkami také. Končí to pozdním příjezdem do školy.

Takže na to, abych dopoledne něco stihla, je času dost. Jenže – to si člověk radši přispí, protože přece špatně spí a všechno dopoledne trvá zbytečně dlouho (že jo? 😀 ). Anebo u mně spí přítel a to už je úplně zabitý. Zbytek dne se veze ve stejné náladě. Povinnosti přebijou nijak nepodstatné blbosti.

Přitom moje povinnosti ani nejsou tak nudné nebo nezáživné. Jsem líná.

Odpoledne mám často schůzky, obídky a s kamarádkami se chodíme projít a fotíme outfity na blog. Přijedu domů za tmy. Fotky na blog, které jsem chtěla nafotit dopoledne opět nenafotím. A co mám napsat a udělat, to nenapíšu a neudělám, protože buď jdu radši do fitka anebo jsem s přítelem, který mi zabaví počítat a začne/me se na něco koukat. Takže opět nic neudělám. Hmmm. A tak to je stále nějak dokola.

Já za to vlastně vůbec nemůžu :D.

Čas, který mám a je opravdu zbytečný, je ten, který strávím cestou do centra/školy v tramvaji.  Dvacet minut je tak akorát na namalování se, nasnídání se, sepsání článku, upravení fotek pro mamku na blog, ale nechci tahat milion serepetiček v kabelce celý den (že? ..).  Tolik. Času. Který. By. Se. Hodil. A. Já. Ho. Strávím. Nicneděláním. Pfuuuuuu.

Rozhodla jsem se, že to začnu řešit. Rozčílila jsem se na sebe. Dva dny mi v ledničce ležela “snídaně“, kterou jsem vám chtěla nafotit. Byla jsem ale líná. Anebo jsem k tomu měla milion výmluv, proč to neudělat (viz výše).

Před předevčírem jsem si dokázala přivstat na trénink a bylo to naprosto geniální, rozhodně to začnu dělat častěji. Pak můžu být večer s přítelem, psát články, být s kamarády a nelitovat mimo jiné toho, že nejsem ve fitku. Navíc jsem z fitka přijela v tolik, v kolik bych normálně vstávala, stihnu napsat články nebo nafotit produkty/jídlo, které s vámi chci sdílet. Nebudu taková roztahaná, pomalá a všechno půjde skvěle :).

Také si začnu psát “to do“ lístečky – schválně jak dlouho mi to vydrží 😀

A já bych od vás strašně moc ráda slyšela, jaké jsou vaše tipy a triky na time management. Moc je ocením :))

Pusu Domi :)))

 

PS: Tento článek jsem psala u toho svého ranního kafíčka a lakovala si u toho nehty – zase nic nestihnu 😀

PSS: jak se vám líbí fotky? (zkouším nový objektiv, je to něco nového, tak mě zajímá váš názor.)

Skirt – Lindex / Top, bag – Zara / Shoes – Adidas / Watch – Marc Jacobs / Jacket – Only

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Untitled