Někdy jsou chvíle, který si chcete pamatovat. Tahle je pro mě jedna z nich. Asi nic extra, ale tak znáte to, v ten moment si myslíte, že je všechno tak jak má být. Ono je totiž všechno krásný, když se po dlouhý době do někoho zabouchnete. Tohle jsem si napsala do pages jeden den po jednom milym randez vous:
 
„Sedím v letadle, opravuji nějakou práci a rozhodla jsem se, že si na chvilku zdřímnu. Za poslední 3 dny jsem naspala dohromady tak 14 hodin, což je na mě dost málo, normálně spím 7-8 hodin denně. Zavřela jsem oči a projel mi tělem takovej ‘’ten’’ pocit. Ten motýlkovej. Měla jsem včera večer rande. Teda. Tak nějak rande. Bylo to strašně hot a fajn a sexy a vlastně i … hezký (žadnej sex, just to make sure). Nebylo to romantický, nejsem romantik. Hezký to bylo. Fakt moc hezký. A dnes ráno jsem na sebe hodila šaty z předešlého večera, voněly po něm a celý tohle rychlo-snění-spaní bylo ještě nesnesitelnější.
Vídali jsme se už nějakou chvilku a řekl mi, že mu budu chybět. On, takovej frajírek, nevyznavač jakejchkoliv citů, to vás prostě fakt zarazí. Zaskočilo mě to natolik, že když to řekl, tak malá Dominika uvnitř mě začala vítězně tančit.
Známe se chviličku, ale posledních deset dnů bylo intenzivních. Viděli jsme se skoro denně, několik hodin v kuse a společný chvilky mi připadaly jak půl hodina. Však to znáte…  Každá pusa, jeho objetí anebo když mě chytil v autě za nohu, mi vyvolalo mravenčení v břiše, přesně takový to, díky kterýmu chcete být zamilovaní.


Pokaždý, když se na mě podíval, jsem měla pocit, že je všechno tak, jak má být. 


A ono to překvapivě přesně tak, jak píšu bylo. Totálně jsem si zakazovala se do něj zamilovat, ale to se lehčejc řiká, než dělá.

(Dominiko, Dominiko, ach jo)

Tohle prostě ať sebevíc chcete, neovlivníte.

tečka

.

Sukně, mikina, naušnice – HM, tenisky – Zoot.cz