Včera večer jsme s přítelem oběhli dvě narozeninové oslavy. Chodili jsme společně do školy a zrovna se to sešlo, že obě narozeninové oslavy byly našich spolužáků – z mého i jeho ročníku. Proč vám to ale píši… Bavila jsme se s oslavencem o tom, co oba teď děláme.. On tak nějak začal, že všechno super a pak začlo téma blog&já.
Z 99% blog vůbec nevytahuji k tématu s lidmi, se kterými se vidim čas od času. Jsou lidi, co to vůbec nechápou a odsuzujou celý tento social life. Pak vy, kdo mě čtete (a snad vás bavím).  Pak jsem tu já. A nechci působit jako nějaká pipina hloupá, co se zajímá jen o módu, beauty a focení. Tak to totiž není. Ani si nedokážete představit, kolik práce za tím je. Vážně. Taky nechci, aby to před ostatními působilo jako vytahovaní. Beru vše ohledně blogu jako takový malý zázrak a sen, který si žiji.
Hned vám povím proč. Když jsem si v zimě 2010 zakládala instagram, NIKDY by mě napadlo, že budu mít (už skoro) 31k sledujících. Že za devět měsíců blogování pokořím takový “malý“  milník v počtu shlédnutí.. A vůbec (po tom všem, co jsem si ve školách prožila), že mě bude někdo číst, budu někomu motivací, budu v Cosmopolitanu ve svém navrženém triku ve spolupráci s největším českým online obchodem . Že budu (ještě s holkama) fotit katalog pro nejznámější norskou sportovní značku….  a že něco, čemu se lidé smějou a neberou to vážně, mě bude takhle naplňovat&bavit a časem i živit.
No ale zpátky.. Tak mi právě ten spolužák řekl, sám od sebe, že jsem jak sluníčko. Že vypadám šťastně a že je vidět, že mě to baví. Narozdíl od střední, kde jsem byla utrápený kačátko (to neřekl on, ale já teď vám :D). Jak je neskutečné, že jsem se v tom našla a že to je dream job. Dělat v životě to, co nás baví. A vážně to tak je. Nikdy jsem nebyla tak šťastná jako právě teď. Tímto děkuji kamarádkám, přítelovi a rodině za obrovskou podporu (a nervy při focení :D!).
A hlavně moc děkuji vám všem. Protože bez vás bych nebyla tam, kde jsem. DĚKUJU.
(A protože mi na vás tolik záleží, chystám pro vás velkou podzimní soutěž. :))! )
Takže se vykašlete na to, co si myslí ostatní a dělejte to, co vás baví. Ve finále totiž uvidíte, že váš život bude hned lepší.
Mějte se přenádherně,
Vaše Domi
PS: Ukápla mi při psaní slza.

 

 

 

 

Vest – Zara
Top – Gap
Leggings – Hollister
Clutch – Mohito
Shoes – Nike
Hodinky – Daniel Wellington