Chtěla jsem pro vás mít week in pictures, ale tohle je tak trochu “aktuálnější“ téma. Moc dobře víte, že jsem slavila narozky. Měla jsem je v pondělí, ale kvůli času&škole jsme to slavili už v neděli.

S čím já jsem v neděli počítala, bylo cvičení, pak oběd doma s rodinou, popřání, dort a že večer bude program s přítelem. S Didi jsem byla domluvena na úterní snídani. Nic jsem nečekala, přítel byl jen až moc přítulnej a choval se tak nějak … podezřele 😀 Možná jsem i něco čekala, ale rozhodně né to, co přišlo.
Jela jsem přes poledne cvičit s mým trenérem @60_dni_do_cajku na venkovní hřiště, kam jsme teď chodili furt, bylo krásně, nebudeme přeci zavření ve fitku :). No a na takové té “ručkovací“ hrazdě (tři metry vysoké) jsem měla z obou rukou “přeskočit“ na další tyčku, no a uklouzlo mi to (díky nedostatku síly – ehm – mám na čem makat!!) a dost špatně jsem spadla. No v ten moment jsem se bolestí rozbrečela a rozvalila na zem. Nějak jsem to rozchodila a cvičili jsme dál.
Přes cestu domů se mi to rozleželo a když jsem vycházela schody do bytu, tak to nešlo. Prostě ne a ne. Navíc jediný, co jsem si přála byl oběd, sprcha, make up a ledovat koleno. (poznámka – měla jsem asi týden nemytý vlasy a vypadala jsem uplně katastrofálně!!! 😀) Přišla jsem domů, se všema se pozdravila a letěla do sprchy. Nejdříve jsem otevřela dvěře do pokojíčku, abych se svlíkla – a tam Ditta s Danem, balónky lítaly úplně všude a se slovy “PŘEKVAPENÍ“ vystřelili konfety (!!!!!! to jsem si vždycky přála!!!!!) Moje první reakce byla “jéééééé já jsem se na vás chtěla namalovat“ :D:D:D:D:D:D:D:D – klasik.
 
Po celkové euforii, kdy jsem si rozbalila (ty nejlepší) dárky, jsem se šla umýt ( konečně!). A když jsem se začala malovat – vlítli rodiče, ségra, její přítel, Ditta a Dan ke mně do pokojíčku se svíčkou v dortu a další várkou kytek. Moje reakce tentokrát:  “to vážně na ani jedný narozeninový fotce nebudu namalovaná?!“ :D:D:D.
Po dortu jsme se vydali na véču do Wine Foodu a následně s přítelem, už bez Didi, vyměnit jeden dárek. V obchodě se mi podlomilo, ono mé bolavé (v tu chvíli hodně bolavé), koleno. V ten moment jsem se opět rozbrečela a tím se mi zkazila ta skvělá nálada, kterou jsem z celého dne měla.. Ach jo. 🙁 Promiň lásko.
No co, se prostě někdy něco stane… Tímto bych ale moc chtěla poděkovat rodině, Didi a přítelovi za nejnejnejnejkrásnější narozeniny, které jsem kdy měla. Jste nejlepší a já jsem za vás všechny moc vděčná. Děkuju! <3
A mamince za nejlepší dort! Recept najdete zde.