HAPPIEST 22 2
Chtěla jsem pro vás mít week in pictures, ale tohle je tak trochu ”aktuálnější” téma. Moc dobře víte, že jsem slavila narozky. Měla jsem je v pondělí, ale kvůli času&škole jsme to slavili už v neděli.

S čím já jsem v neděli počítala, bylo cvičení, pak oběd doma s rodinou, popřání, dort a že večer bude program s přítelem. S Didi jsem byla domluvena na úterní snídani. Nic jsem nečekala, přítel byl jen až moc přítulnej a choval se tak nějak … podezřele 😀 Možná jsem i něco čekala, ale rozhodně né to, co přišlo.
Jela jsem přes poledne cvičit s mým trenérem @60_dni_do_cajku na venkovní hřiště, kam jsme teď chodili furt, bylo krásně, nebudeme přeci zavření ve fitku :). No a na takové té ”ručkovací” hrazdě (tři metry vysoké) jsem měla z obou rukou ”přeskočit” na další tyčku, no a uklouzlo mi to (díky nedostatku síly – ehm – mám na čem makat!!) a dost špatně jsem spadla. No v ten moment jsem se bolestí rozbrečela a rozvalila na zem. Nějak jsem to rozchodila a cvičili jsme dál.
Přes cestu domů se mi to rozleželo a když jsem vycházela schody do bytu, tak to nešlo. Prostě ne a ne. Navíc jediný, co jsem si přála byl oběd, sprcha, make up a ledovat koleno. (poznámka – měla jsem asi týden nemytý vlasy a vypadala jsem uplně katastrofálně!!! 😀) Přišla jsem domů, se všema se pozdravila a letěla do sprchy. Nejdříve jsem otevřela dvěře do pokojíčku, abych se svlíkla – a tam Ditta s Danem, balónky lítaly úplně všude a se slovy ”PŘEKVAPENÍ” vystřelili konfety (!!!!!! to jsem si vždycky přála!!!!!) Moje první reakce byla ”jéééééé já jsem se na vás chtěla namalovat” :D:D:D:D:D:D:D:D – klasik.
 
Po celkové euforii, kdy jsem si rozbalila (ty nejlepší) dárky, jsem se šla umýt ( konečně!). A když jsem se začala malovat – vlítli rodiče, ségra, její přítel, Ditta a Dan ke mně do pokojíčku se svíčkou v dortu a další várkou kytek. Moje reakce tentokrát:  ”to vážně na ani jedný narozeninový fotce nebudu namalovaná?!” :D:D:D.
Po dortu jsme se vydali na véču do Wine Foodu a následně s přítelem, už bez Didi, vyměnit jeden dárek. V obchodě se mi podlomilo, ono mé bolavé (v tu chvíli hodně bolavé), koleno. V ten moment jsem se opět rozbrečela a tím se mi zkazila ta skvělá nálada, kterou jsem z celého dne měla.. Ach jo. 🙁 Promiň lásko.
No co, se prostě někdy něco stane… Tímto bych ale moc chtěla poděkovat rodině, Didi a přítelovi za nejnejnejnejkrásnější narozeniny, které jsem kdy měla. Jste nejlepší a já jsem za vás všechny moc vděčná. Děkuju! <3
A mamince za nejlepší dort! Recept najdete zde.
HAPPIEST 22 3
HAPPIEST 22 4
HAPPIEST 22 5
HAPPIEST 22 6
HAPPIEST 22 7
HAPPIEST 22 8
HAPPIEST 22 9
HAPPIEST 22 10
HAPPIEST 22 11
HAPPIEST 22 12
HAPPIEST 22 13
HAPPIEST 22 14
HAPPIEST 22 15
HAPPIEST 22 16
HAPPIEST 22 17
HAPPIEST 22 18
HAPPIEST 22 19
HAPPIEST 22 20
HAPPIEST 22 21
HAPPIEST 22 22
HAPPIEST 22 23
HAPPIEST 22 24
HAPPIEST 22 25
HAPPIEST 22 26
HAPPIEST 22 27