Mám za sebou moc fajn-nefajn víkend. Pátek začal skvěle. Nejdřív jsem se byla podívat v Hubu za holkama blogerka. Nebyla jsem tam už dlouho a úplně se mi zastesklo. Pak jsem se sešla s Martinkou (@freecoolina). Pokud sledujete moje stories na instagramu, neuniklo vám, že se mi ve středu zablokovaly záda. Docela na to trpím a i když jsem byla ve čtvrtek na akupunktuře&odblokování, moc mi to nepomohlo. Vlastně vůbec. Tak jsem z toho byla nešťastná (ještě jsem) a ono, když se třetí den nemůžete ani pořádně rozhlídnout na přechodu, tak si prášek vemete. Přesně pro takový zoufalý příležitosti se šetřím a celý rok nejím žádné prášky (tak nějak). Marťa mi přinesla dost silný prášek, který dostala na stejné problémy. Zapila jsem si ho večer a druhý den záda trochu povolily. Nic ale zázračnýho, opakovala jsme to druhý den a zbytek už nepovolil, nechávám to tedy na zítra k mýmu fyzio.


Po dlouhém překecávání jsem Marťu přemluvila, aby se mnou, Dittou a Ondrou zůstala na véču. Tak si s náma dala ve winefoodu pizzu, my pak pokračovali dál do Cobry za Baru, druhý den jsme se potkali s pár dalšími kamarády v Kavárně, co hledá jméno na prvních Nemléko narozeninách, kde nastal problém. Vše bylo v pořádku do doby než jsme měli odejít. U stolečku nás sedělo asi 6-7. Přervaná kavárna, dvorek taky, všichni se chtěli bavit se všema a já nevim, co se stalo, ale ve mě se spustil nějakej majáček a já byla přesycená lidmi. Z ničeho nic. Nikdy se mi to nestalo, byla jsem úplně nešťastná a chtěla jsem se dostat co nejdříve domů a zavřít se do pokoje. To se stalo cca za další tři hodiny.

Druhý den, kdy mě to stále nepřešlo, jsem byla na veggie náplavce, kde jsem se z těch lidí málem zbláznila. Lidi tam po sobě šlapali, prorvávali se a po pár minutách mi nějaká ženská udělala omylem do (týhle) mikiny díru, tak jako buďte pak ještě víc v pohodě :D. (Měla jsem jí poprvé na sobě.)


Často mívám, že když jsem s nějakou osobou dva a více dnů, musím si pak dát dva dny sama. Není to nic proti nikomu, jen taková jsem, váha no – jednou s lidma, druhej den sama.

Takže toť story o tom, jak jsem o víkendu chytla fobii na lidi. Díky bohu už jsem ok. Takže jestli jste na mě náhodou o víkendu narazili a tvářila jsem se jak kakabus, tak se fakt moc omlouvám, byla jsem na pokraji zhroucení :D.

Znáte to? Jestli ano, máte tipy, jak se toho v danou situaci zbavit?


Miča – Gap / Kalhoty, kabelka – Zara / Tenisky – Puma

Velké díky Dittě za fotky <3.


 

PS: Mám pro vás jednu takovou minisoutěž. Kamarád nás poprosil, zda bysme mu s nečím nepomohli. Kuba a další kluci z STRV vymýšlí mobilní applikace a potřebují pár lidí, na kom otestují jednu novou. O co by se soutěžilo? Šlo by o takový mini meet up. Ve čtvrtek večer byste s námi (@ditta.z @barasedlakova @brixinka) dali tour de bar. Navštívili bysme společně šest barů, kde bysme každý v každém měli na útratu 150 Kč. Podmínky soutěžě:

Podmínky soutěže:
1. Musí vám být víc jak 18 let (můžete i nelko)
2. Musíte mít sebou iPhone (bude se testovat applikace na iPhone, nemusíte ho vlastnit, jen je potřeba ho mít na čtvrtek večer)
3. Na naší tour de bar si budete muset stáhnout aplikaci Passant (se vším vám pomůžeme)
4. V prvním baru vyplníte jen krátký dotazník
Naoplatku za to strávíte večer s námi a poznáte jiné fajn lidi.


Stačí když mi do komentářů napíšete jakoukoliv vtipnou story, ať už opileckou, z prvního Máje, čarodějnic anebo prostě jen tak cokoliv :).

Nezapomeňte připojit instagramový nick & mail (kde vás budu informovat o případném vybrání). Vybírat budu tři z vás, “soutěž“ bude uzavřena zítra ve středu 3.5. v 20:00, budu vás kontaktovat a výherci budou oznámeni i dole v komentářích.