Ditta mě s Nalu Bowls seznámila už tak před rokem a když mi toto místo ukazovala poprvé, první věc, co jsem udělala bylo, že jsem vlezla do kuchyně a šla si udělat jim podobnou mističku. Že se tady rok na to objevím.. Kdo by to byl řekl :).

V neděli ráno jsme se přestěhovaly z velmi tichého Seranganu do živého Seminyaku, přesněji do Ramada Encore hotelu. Přijely jsme ráno po desáté, ujala se nás velmi milá slečna, se vším seznámila a vysvětlila, že náš pokoj ještě není hotový, na druhou hodinu ale bude a že nás upgradovali do lepšího pokoje. (dě-ku-je-me). Od rána jsme nic moc nejedly, v břichu nám kručelo jako blázen, tak jsme si objednaly taxíka (na kterýho jsme čekaly 3/4 hodiny), se kterým jsme byly během chvilky v Nalu Bowls, který byl v dalším patře spojen s Shelter bistrem. kkkk

 

pa162657

pa162655

pa162653

pa162617

pa162621

pa162622

pa162624

pa162628


Vyšly jsme po schodech, sedly si a během chvilky na nás padly už ty správný “Bali vibes“. To místo bylo přenádherný. Hlavně jsme byly free a byly jsme srašně šťastný.

Jen jsme se na sebe usmívaly. Jako vážně.


Po chvilce euforie jsme si objednaly: Snídaňové burrito (které bylo naprosto dokonalý) a dvě smoothie bowl, Ditta hodně ovocnou a já jednu alá “Piňa Colada“. Kam se hrabou moje smoothie bowls! Tohle bylo nebe v puse. Byla s banány, mangem, ananasem, sušeným kokosem, kokosovou vodou, kokosovou dužinou z mladého kokosu a hromadou domácí granoly.

pa162634

pa162638

pa162642

pa162643

pa162644

pa162645

Spokojený a nejezený jsme se chvilku prošly městem, koupily SIMku do mobilu a vrátily na hotel. Dittě stále nebylo dobře, tak zůstala na pokoji a já si šla lehnout k bazénu, kde jsem vstřebala vše, co bylo za ty dva předešlé dny potřeba a alespoň si zaplavala.

Večer jsme se sešly s Klári a jejím přítelem, kteří se sem nedávno přistěhovali, pomohli nám se zapůjčením motorky a zašli s námi na večeři do Earth Café.

pa162667

We are happy,

d&d

12 komentářů

 1. Simona Chludilová Reply

  Tolik pozitivní energie z těch fotek! 🙂
  Jen ať je ta dovolená dál super.:)

  • Dominika Poklu Reply

   Týjo, tak jsme v Organic Café byly a za nás obrovský zklamání.. Pití, smoothie bowl a interier pecka, ale pak přišel salát a za 70k nam přinesli takovej mini salát, kterej nedostaneš ani v čr, chutove spatnej, totalne rozvarena quinoa…. No za nás nee. Což nás dooost mrzelo 🙁

   • Albi Lipnická Reply

    Domi, 70k je cca kolik kč? Kolik je 1K kč prosím?

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..