Tak se otočím na maminku s panikou v očích. “Já vůbec nevím, co mám letos dát komu k vánocům“, maminka tradičně odpoví “miláčku, já taky ne, ale asi to nebudeme hrotit ne?“. To znám. To její “nebudeme to hrotit“. Pak už jen vim, že nestačím dárky rozbalovat. To samý s Dittou. Ditta miluje dárky. Jakože mi-lu-je. Zbožňuje je dostávat a ještě víc dávat.. Daly jsme tedy dohromady tipy pro kamarádky k vánocům.


Zde jsou:

screen-shot-2016-11-13-at-10-18-52

Elite Bloggers – Content Marketing
  1. Kartáček Philips Sonicare (here) – Ditta je dentální hygienistka, která se mi stará o zuby a shodly jsme se na tom, proč nedat nejlepší kamarádce tento roztomile růžovej kartáček? Ditta zdůrazňuje, že je potřeba se s ním naučit zuby čistit, abyste si je nezničili (menší čístící hlavice, kterou nabízí, je lepší). Ps: mám ho doma a čištění zubů nebylo nikdy jednoduší. Jen přiložíte a pomalu přejíždíte přes zuby. Dokonce pípá, když máte kartáčkem přejet na druhou stranu chrupu. Lenost lv.7302.

  2. Stírací mapa světa (here) – Každý rok s Dittou jedeme na jednu dovolenou. Nejdříve Londýn, Paříž, letos Švýcarsko a Bali. To by na mapičce moc vidět ještě nebylo, ale co víme, kam se asi všude společně podíváme till the rest of our lives? Hezký nápad jako dárek pro cestovatele anebo ty, co si chtějí plnit životní cestovatelský přání. If traveling would be free, you would never see me again.

  3. U cestování zůstaneme – cestujte pohodlně. Kamarádce tedy můžete k výletu přibalit tuto Puma mikču z nejnovější kolekce (sama jí mám a od tý doby jsem jí nesundala) anebo klasiku mezi podprsenkami – šedivou Calvin Klein (here).

  4. Marble sluchátka Happy Plugs (here).

  5. Na společné selfies jí můžete obdarovat širokoúhlou čočkou, kterou jen připnete na mobil a můžete se fotit od nevidim do nevidim. Nevim jak je to možný, ale selfies nám s Dittou moc nejdou. Za dobu, co se známe jich máme použitelnejch asi jen pět. Asi jsme neměly správnou výbavu. Napravíme!

  6. Na šminky, do školy anebo na pastelky jí pořiďte toto Hershel minimalistické pouzdro (here).

  7. A na ty nejlepší společné chvilky můžete vzpomínat s kočičími hrníčky (here).

Budu ráda za jakékoliv další tipy, co kamarádkám k vánocům, inspirujee se tím asi všichni 🙂

Tak hezké vánoce, jsou už za 35 dnů.

Vaše Domi.

PS: nemám ani jeden dárek.