Už to myslím byl rok, co jsme se s Tondou sestěhovali k sobě a byl to naprosto boží rok. Nebudu vám lhát, bylo potřeba to tu trošku zútulnit :). Trávím hodně času doma a je pro mě důležité, abych se tu cítila dobře. Konečně nám přišly i obrázky, na které jsem se fakt těšila, protože dokáží pokoje krásně rozzářit. Jen jsme je ještě nestihli navrtat, tak nám tu leží. Ještě nevím, zda dokoupíme lištu nad postem, na kterou obrázky jen postavíme, navrtáme je, anebo je postavím na komodu ale tak jako tak, se už moc těšim.

Obrázky mi přišly v rámci spolupráce s Desenio.cz, kde mají opravdu hromadu nádherných motivů a stylů, nejsou vůbec drahé a nedokázala jsem si z jejich velké nabídky vybrat. Nakonec jsem zvolila fotky přírody, protože nám to je blízké a uklidňuje mě na to koukat. Najdete ale u nich i ten velmi známý “Prada“ obraz, různé nápisy a fakt se na to podívejte.

Navíc mám pro vás ještě slevový kód, který platí pouze do čtvrteční půlnoci 24.20. a to “DOMINIKAPO‚ a máte díky němu 30% slevu na obrázky. Neplatí na rámy a plakáty, které jsou v kolaboraci anebo “handpicked“.

Zde jsou názvy mých obrázků, ať se vám snadněji hledají:

In the reeds, shape of light, you are (ten text), horseshoe bend a find your way (růžový).