Krom jinak skvělého programu jsme se ráno mohli svézt  i na psím spřežení. Nejdříve mi to nepřišlo nic tak strašnýho, nikdy jsem nad tim nepřemýšlela, nedostala jsem šanci se svézt.. Ale čím víc jsem nad tim dnešní ráno přemýšlela, tím míň jsem s tím souhlasila.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Moje láska k psům je tak obrovská, že naše psí holky beru jako plnohodnotné členy rodiny. Miluju je úplně stejně moc jako ségru&rodiče a často mám pocit, že to nikdo nemůže pochopit. U nás to tak doma je a když jedna není bez druhé a já bez nich, tak je to pohroma a jen pláčou. Například Abby je na mojí mamku tak fixovaná, že pokud mamí na jeden celý den odjede, spustí se jí řada epileptických záchvatů ( 🙁 ). Když mě nepřijdou přivítat, vím, že je něco špatně. Kejty teď nedávno byla na operaci, která se nakonec dost zkomplikovala a pan doktor nám řekl “že má právo, aby plakala, operace byla vážná“. Do té doby nikdy nevydala žádný zvuk. Nikdy. Ten večer celý proplakala a já s ní. Už chápu rodiče (ať už moje nebo vaše) jaký to je, když se jejich děti trápí anebo je něco strašně moc bolí. Nevíte, jak pomoct, ale udělali byste cokoliv.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když jsem smutná, Kejtyna se ke mně přijde pomazlit, namáčkne se na mě, obejme, položí hlavu na rameno a nepustí, dokud nemám dobrou náladu (a neoblíže mi celý obličej :D) <3. Doufám, že cítí od nás lásku alespoň takovou, jako ony dávají nám. Holčičky moje, miluju vás nejvíc na světě <3.

Já si připadám jak nějaký blázen a chce se mi normálně brečet… Ale když jsem dneska ráno pejsky viděla a to, jak s nimi bylo zacházeno, tak jsem to prostě nedokázala. Nikdo z naší skupiny se s nima moc nemazlil, nedrbal je, protože to byli “bojovější“ plemena a mohli by kousnout. To mě ani na vteřinu nenapadlo. Vše vycítí. Když se bojíte, máte je rádi… A tenhle pejda mě zrovna nechtěl pustit, bylo vidět, že chce lásku. Tak jsme se pusinkovali a mazlili 😀 :)))

 

Jak to máte s pejskama vy?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA