Budou dva dny, na který asi nikdy nezapomenu. Jeden byl, kdy jsem byla ve fitku cvičit ramena a Diddie mi poslala toto video se slovy “to si musíme nechat udělat“. Jde o to, že každá si navzájem vybereme místo a motiv tetování a neuvidíme, o co jde do doby, než to budeme mít vytetované. Šílenost, ale důvěra level milion. Odpověděla jsem jí na to, že si to necháme promyslet a půjdem do toho za rok (v tu dobu ještě bez žádného tetování). No a toto je záznam z druhého dne, který nikdy nechci zapomenout. Den D., kdy k našemu naprosto šílenýmu plánu došlo.


27.04.2017


Díky bohu jsme se nemusely dohadovat, kdo půjde první, udělal to za nás můj/náš tatér Dan (@aritattooer). Jestli jsem se bála, že by mi Ditta vymyslela šílenost? Vůbec. Věřim jí a i kdyby… Tak se aspoň zasměju pokaždé, když se na to podívám. Po zbytek života.


Nebyla jsem nervózní z toho, co budu mít na těle já, ale aby se Dittě líbil můj nápad. 


Šla jsem na řadu první. Chvilku si tam šeptali, Dan obrázek překreslil, nalepil na levý triceps (začala jsem se tajně smát.. čtěte dál) a šli jsme na to. No trošku to nepříjemný bylo, ale zvládla jsem to. Vytetování trvalo necelých 20 minut a když už měl Dan napíchlou jehlu, tak jsme si ještě řekly o matching tattoo ve formě avokáda (má to hlubší meaning než to vypadá).

 

Přesný význam mého/Dittinýho tetování cituji z jejího článku na blogu:

“Myslím, že mapa světa je sama o sobě dost jasná. Domi miluje cestování a párkrát se i zmínila o tom, že by toto tetování chtěla. Tak jsem přemýšlela a přemýšlela, jak bych to udělala, aby bylo jedinečné a něčím fakt zajímavé. Nemám moc ráda tetování bez významu (pokud nejde o umění). Ale to je samozřejmě na každém, co se mu líbí a co má rád. V jednu chvíli jsem i uvažovala nad tím, že bych jí nechala vytetovat něco jiného. No, řeknu vám, taková odpovědnost za někoho jiného, to je docela o nervy :D. Jednou v noci, když už jste v takovém tom stavu, kdy ještě nespíte, ale už skoro ano, mě to z čista jasna napadlo. Jako blesk. Mapa světa, ale INTERAKTIVNÍ. Místa, na kterých už byla, budou označené červeným puntíkem, který má představovat připínáček. Vždycky když bude na novém místě, měla by si tam nechat připínáček dodělat. Proto, aby měla na každé to dané místo speciální vzpomínku včetně různých tetovacích salónů 😀 Mimo jiné důvod, proč jsem zvolila mapu světa byl ten, že cestování nás vlastně dalo dohromady. Je to něco, co nás spojuje. Každý rok spolu jedeme na nějaké nové místo. A když bude někde beze mě, aspoň mě bude mít pořád s sebou formou mapičky :D“

Byla jsem NADŠENÁ. Už proto, že tohle byl motiv tetování, které jsem chtěla už od maturity. Trefila se úplně přesně.

Tak. A teď byl můj čas.

Abych pravdu řekla, dlouhou dobu jsem nevěděla, co Dittě nechat vytetovat (měla jsem nějakou představu, ale nedokázala jsem jí vůbec dostat na papír) . Přišlo to z ničeho nic jeden den v lednu (asi jsem prokrastinovala od učení :D), kdy jsem nad tim po nějaký době přemýšlela. Tak jsem si to kreslila, kresila, až nakreslila toto. Místo bylo jasný: levá ruka nad loket. Ať to má u srdce a ať to nevidí, kdyby se jí to nelíbilo 😀 (kiddin‚).


Když se dozvěděla, že jsem to kreslila já, tak znervóznila. Ví totiž moc dobře, jak (ne)umim kreslit. 😀 


Toto tetování má význam takový:

Vlnka = moře = cestování. Cestování nás s Diddie dalo dohromady. Aniž bysme se moc znaly, jely jsme spolu na Maroon 5 do Londýna. Long story short: měla jsem na ně listky, nikdo se mnou nechtěl z mých kamarádek jet, tak jsem to zkusila u ní (znaly jsme se spolu přes mýho prvního kluka, chodili spolu do školy & jsou hodně vzdálení známí) a Diddie bez váhání řekla “Jo, tak jo!“. Vznikla z toho tradice.


Vlnka má ale i další význam. Ditta mi do života přišla úplně z ničeho nic. Tak jako vlny chodí. Sebou přinesla jenom samý dobrý věci. Začala jsem kupu věcí vnímat jinak, kamarády jsem začala brát jinak a všechno jsem přehodnotila.

A když mi je smutno nebo se něco děje, tak Diddie přijde a všechny špatnosti sebou jako vlna zase spláchne pryč.


A “d.“ na konci, protože jsme obě od D. :)))


I Love you, teď už doopravdy forever 🙂


10 komentářů

 1. Míša Bošková Reply

  Škoda, že chybí fotka tvé mapky když už tu má Diddie to svoje 🙂

 2. Když jsi mi to říkala, přemýšlela jsem nad tím, jak bláznivej nápad to je. 😀 Upřímně mi přišel šíleně ujetej, ale vedle toho i dost odvážnej a super spontánní. A musím říct, že když vidím výsledek, tak mám upřímnou radost za vás. Obě tetování mají své kouzlo a sedí k vám. Je vidět, že se znáte snad líp, než leckterý ségry. Takže jo, šílený, ale šíleně krásný!

 3. Jana Bombíková Reply

  Krásny článok Domi a obe tatoo sú skvelé. Teda aj to avokádo samozrejme. 😁Naozaj skvelý nápad. Veľmi sa mi u teba páči, že máš s kamarátkami takýto skvelý vzťah. Radosť pozerať na váš #havransquad😄❤

 4. Karolína Hrušková Reply

  Wow! To je skvělý :)) Máte úžasné přátelství.

 5. Sandra Slusna Reply

  Jeee, tak to naprosto neskutecnej napad, nevedela jsem, ze to takhle bylo!
  To musi pro vas mit neskutecnej vyznam. <3 Vsechny tri tetovani se mi moc moc libi, ani nevim, jaky nejvic.
  Avokado a mapu svetu bych si hned taky nechala udelat, haha.
  Je to tak sladky, nikdy by me neco takovyho nenapadlo!!! <3 <3

 6. Anna Pašková Reply

  To je nádherné💕 Skvělý nápad, jen nevim jestli bych já na to měla ,,koule“😂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..