Jak už jsem psala, Ditta do Berlína chtěla věčnost, jakože fakt věčnost a protože měla nedávno narozeniny, napadlo mě, že jí tam dám výlet. My bysme se jinak asi nikdy nedomluvily a jen to plánovaly a plánovaly. A navíc.. už dlouho jsme nebyly jenom my dvě někde spolu. Když si tyhle tři dny přejedu v hlavě znova, nevím, na co budu radši vzpomínat jestli na jídlo anebo kola. Oboje bylo božský a myslím, že poznat cizí město na kolech je to nejlepší, co můžete udělat!


Když už jsme u těch kolech, jezdily jsme na NEXTBIKE kolech, které si můžete kdekoliv půjčit a kdekoliv po městě vrátit. Jeden den vypůjčení stojí tři eura a vše ovládáte přes applikaci v mobilu, je tedy nutné mít aktivovaný datový balíček. Skvělé je, že se o kola nemusíte starat, můžete chodit pěšky kam až chcete a na úplně jiném místě kola vrátit. Projely jsme tak půlku města, objevily krásné i ošklivé čtvrti, trochu se opálily a fakt z toho měly největší zážitek.


Pro ty z vás, co vás zajímá, kde jsme bydlely: Mark Hotel Berlin (4*). Našla jsem na bookingu nějakou akci, dvě noci stály tři tisíce z původních osmi, osm tisíc odpovídalo lokalitě, ve které jsme se hotel nacházel, ale čistota hotelu už vůbec, docela zklamání, ale na přespání stačil.


Ani wifina tam pořádně nešla, takže jsme byly skoro furt offline, s nikym jsem si nepsala, ani s mamkou, ani se zbytkem holek a ani s žádnym randíčkem. Poslední dva týdny jsem toho všeho a všech nějaká přesycená a nemám na nic takového náladu. Byly jsme tam jenom my dvě a bylo to strašně boží. Tak a teď už jenom fotky:

The real me:

Memorial Berlínské zdi:


Naše milované Urban outfitters, kde jsem si koupila nový Adidasky, superstary s 50% slevou. Boží kup, když jsem si plánovala nový koupit :))

Moje <3

Refuelling:

Nejlepší věc, kterou jsme v Berlíně objevily. Plameňáci jsou out, teď se začnou fotit avokáda!

The real Ditta :D:

Do komentářů mi napište, zda jste v Berlíně už někdy byli a kde se vám líbilo nejvíce, ať mám další inspo na příště 🙂

Pusu, Domi