O víkendu jsem se opět přesvědčila, že Berlín je boží.  Tentokrát jsem na výlet nejela s Diddie (takže žádný vegan donuty 🙁 ), ale s Fordem, který nás na místo dovezl novými Fiestami. Sešly jsme se v Můj Šálek Kávy na snídani a během následující hoďky nasedly s holkama do aut a vyjely. Na hotelu jsme se rychle “refreshly“, vyrazily na festival Bread&Butter a druhý den měly prohlídku města a minifotoshootingy s Barčou. Byla jsem tu už několikrát, zde je tedy mé “šestero“, proč se podívat do Berlína:

  • Je nádhernej. Každej jeho kousek je jinej, všude na vás dýchne příjemný, chilled vibe a každý si najde “to svoje“. Až se budete procházet, neuvěříte vlastním očím, neustále budete objevovat něco nového.
  • To platí i o obchodech. Hned po Londýně je toto moje druhé nejoblíbenější místo na nákupy. Najdete zde nejen klasické obchůdky, ale i Urban Outfitters, Brandy Melville, Lululemon, Anine Bing anebo &other stories a kupu božích malých butiků.
  • Mají zde hromadu vegan places, můj nejoblíbenější je momentálně asi Brammibals Donuts. Dejte si vanilkovej plněnej anebo jejich breakfast plate.
  • Krom jídla, obchodů a celýho města mají u mě ještě jedno prvenství. Mají tu nejnádhernější chlapy, který jsem kde viděla. O tom jsem se přesvědčila právě na Bread&Butter festivale. Panebože, jeden vedle druhýho!
  • Historie a kultura.
  • Dá se celý projet na kole.

Já ani vlastně nedokážu popsat, co přesně se mi na něm líbí, je to všechno. Má své kouzlo, boží vibe, uličky, lidi, všichni se usmívají, chodí božsky ublíkaní. Na jednu stranu to tam žije, ale na druhou,  je tohle město úplně klidné.

Máte z něj stejný pocit? To mi napiště do komentářů a užijte si fotky,

Domi

Opět pardon za zadek, ale vidíte ten výskok? 😀

Nejlepší sushi věc, kterou jsem kdy měla – sushi burrito z festivalového food trucku.

 

Moje nejoblíbenější fotka z výletu na konec :).