Na Bali jsem dnes už týden a teda nevim, kam ty dny tady utíkaj, ale to už mám jet za chvíli domů? S Barčou tady výletíme, co to jde, užíváme si každé minuty a protože jsme se ani jedna nedokázaly smířit s tim, že bysme mrzly nacpaný v rolácích někde v Praze, rozhodly jsem se, že si to tu (asi) prodloužíme. Protože… proč ne. Zatím je to u mě na asi 80%, přes víkend se musím rozhodnout kvůli přebookování letenek.Jelikož se ale Barborce rozbila většina techniky, sdílíme tu jeden (můj) počítač a je náročnější vám tak napsat obsáhlejší článek a denně projet všechny fotky na úpravu. Proto jsem se rozhodla, že než vám nasdílím veškeré tipy, kam na výlety, jak to tu chodí, kde jsme koupily letenky, kam na ubytování a na co si tu dát bacha, nalákám vás tímto malým randomem. Do komentářů mi alespoň napište, co vás přesně zajímá a já se tím pak budu držet, případně inspirovat.

Já už musim končit, za 5h vstáváme, odjíždíme na víkend na ostrovy :).

Těším se na příště,

Domi

6 komentářů

 1. Sandra Slusna Reply

  Naprosto bozi fotky, ta kvalita je top!!! <3 Je to foceny tim Canonem?
  Jeste uzivejte!!! Vypada to bozsky. A to jidlo je fakt wooooow!!!
  S laskou, Sandra

 2. Krásne fotky, fotogenické miesto a fotogenické dievčatá, výsledok nemohol byť zlý 🙂

 3. Neskutečné fotky, nádherná kvalita a ty barvy <3.. určitě zůstaňte, co nejdýl.
  V Praze je teď zima.. Určitě by mě zajímalo info ohledně letenek, ubytování, aktivit.. 🙂

 4. Karolína Berešová Reply

  Tady mi někdo dělá major travel cravings <3 Budu se těšit na článek s Tvými tipy, protože na Bali bych se jednou chtěla podívat – je to nádhera!

 5. Albi Lipnická Reply

  Ahoj Domi, na Bali plánuju jet příští rok. Chci se zeptat na tipy na food points (vege mňamky!) a taky na to, v jakém místě jste surfovali, jak je to s půjčením surfů (kolik vychází cca kč na den). Děkuji a užij si to tam!!

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..