Sedíme s Barborkou na Bali na snídani a přemýšlím, co smysluplnýho bych vám napsala.. Původně jsem vám chtěla napsat o něčem jinym, ale vzpomněla jsem si na příběh, který se stal posledně na Bali s Diddie (2016), nějak ještě nebyl čas na to ho s vámi sdílet. Není o moc lepší doba, alespoň to sdílím na Bali, když už se to k Bali váže. Byla jsem po rozchodu, dost osvobozujícím rozchodu a chvilku před Bali začly mé tinder začátky, takže…. My s Diddie přistály na letišti v Denpasaru a než nám přijely kufry, tak už jsem swipovala.. do prava… do leva..Byla jsem jak utržená z řetězu. Každej druhej byl boží (většinou opálenej surfař, Austrálie).

Tak mi na Tinderu začly během pár dnů naskakovat zprávy, vždycky jsem prohodila pár řádků a rovnou třídila na zájem/nezájem. A jednou, když jsem jednomu neodpovídala, mi od něj přiletěla další zpráva. Měl na Tinderu fotku sebe s holym zadkem s nějakym fotogenickym místem hor, proč to ti chlapi dělaj?! :D. Tak jsme si psali a psali a najednou jestli půjdeme na rande.. no. Řikám vám.. Dittě jsem to ani nechtěla říct, všichni nám řikali, ať si dáváme pozor. Ale tady to nešlo jí neříct a zpětně pak jen oznámit. Byly jsme tam 24/7 spolu. Nakonec jsem se vzchopila a po sprše vyhrkla “večer mám rande” “Aha. No tak oka. Budu aspoň po večeři upravovat vlog” – trošku (ale fakt jen trošku) vyčítavě.

Šly jsme společně na véču. Chvilkama jsme jen mlčely, byla jsem nervózní. Nedivte se mi, nikdy jsem rande v zahraničí neměla… a už vůbec né s english speaking pěknym Australanem. Přišly jsme na místo včas (rušná ulice, hlavní, všude lidi, podnik jsme znaly), já totálně zpocená, Diddie připravená, že mě “jen předá” a pojede. A on přišel s kámošem.

S KÁMOŠEM.

O tom nebyla při domluvě žádná řeč!

Holky, pěknej byl, moc pěknej. A ještě navíc vysokej🤓. Viděli jsme se pak ještě jednou a než odletěl zpátky, pozval mě na večeři (kde měli jediný plantbased jídlo – nemožně nakrajenej salát, takže jsem to měla snad po celym obličeji #naprinceznu). A to by nebyl Bali románek bez procházky na pláži (nebo kterejkoliv románek u moře). Tak jsme se večer procházeli, procházeli, já procvičovala english, koukali jsme na hvězdy, vyprávěli si nejvtipnější příběhy i naše nejtajnější tajemství, chytli se za ruku a jenom byli. Mohli jsme, protože jsme věděli, že to druhej den skončí.

Nebojte, místy to bylo i dost špatný. Takový to trapnotichotrapný 😀

Pak mě hodil taxíkem na hotel za Diddie, dal mi pusu, rozloučili se a každej jsme si šli letěli svým směrem. On do Austrálie (uznávám, že chvilková představa, jak se za nim přestěhuju, byla hezká…) a já.. do Prahy.

No a tak to znáte.. Týdny (!!) jsme si psali každý den na instagramu a než “sešlo z očí, sešlo z mysli” mi po příletu, přišla domů kytice rudých růži. Z NIČEHO NIC. Aniž by mi kdy napsal o adresu nebo mi cokoliv naznačil. Trošku filmová romantika, ale… Tohle chce alespoň jednou zažít každá holka, i neromantik jako jsem já. Na přiloženém papírku stálo:

“Domi,

I know we only had a few days, < em>but now that I’ve met you I know you’re too amazing for me to let you splip away. < em>One day I’ll come to Prague and stay, < em>but for now 14,193km isn’t going to keep me at bay.< em>To see your smile again I can’t wait, that’s why I want to ask. < em>Will you join me on a skype date?< em>Love, Jeremy“


Já vám říkám, že z každýho Tinder rande mám skvělej příběh k vyprávění. A Austrálii jsem sice nestihla, ale všechno je teď tam, kde má být <3.

A co vy, zažili jste někdy něco podobnýho?

Tell me, I wanna know!<<<<<<<<<< ;<<<<<<<< t;<<<<<<< lt;<<<<<< <<<<<< ;<<<<< t;<<<< gt;<<< ><< p>< /p>

7 komentářů

 1. Anna Slámová Reply

  Domí,to je tak strašně krasný! Ani tomu nejde uvěřit😍 užívejte s Baru Bali☺️

 2. Hana Vítová Reply

  Naprosto miluju ty tvoje příběhy. Tohle je fakt nádherný 🙂 a dává mi to naději že na tindru jsou i neúchylní a milí lidi 😀

 3. Sandra Slusna Reply

  Jako vzdy skvelej pribeh Domi, tvoji zazitky z rande strasne rada vzdycky ctu. <3 Tak uzivejte Bali a tesim se na clanky a fotky!!! 😉
  Sandra

 4. Simona Chludilová Reply

  Další takový příběh, prosím. ♥
  Já jsem něco podobného zažila na Erasmu ve Florencii, ale u mě to tak dobrý průběh nemělo. Leda tak ten začátek byl skvělý.:D

 5. Blanka Lysáčková Reply

  Jezis to je nádherný ! 😅 cizinci jsou top, a Australané tuplem! Asi se tam stěhuju, hehe😅

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..