Ano. Byla jsem včera na 50 shades darker s holkama a bylo to naprosto perfektní. Když od toho nic neočekáváte, po shlédnutí filmu zůstanete na zemi a né v Christianově bytě v Seattlu, kde vám je splněno prvního a posledního, tak je to fakt super boží holčičí film. Nechápu, jak se jim podařilo do kamery dostat všechno napětí a náladu. Po prvních pěti minutách filmu jsem měla úplnou husí kůži a přišlo mi, jak kdybych tam stála místo Any, já. No. Nestála že jo. Bohužel.

Pokud si odmyslíte to, že v životě často nepotkáte 27 letýho kluka, co vydělává 25 000 dolárů každou čtvrt hodinu. A že když půjdete na rodinný ples, tak Vám váš chlap nekoupí 30 různých (šíleně přepálených, ale božích) šatů abyste měly z čeho vybírat a nemusely se mačkat v obchodě (většinou vám totiž nekoupí ani jedny), tak se jim tento díl povedl udělat i realisticky, žádný podepisování smlouvy a žádný scénky v červenym pokoji (celý děj se přesunul na všem dostupný místa, ehm – proto se nám to všem tak líbilo, co takovej výtah?).

Takže to asi k filmu vše, bylo to boží (hned bych šla znovu), ale už nikdo nevymýšlejte takový filmy, mám pak z toho depresi a zkreslenou představu o mužích, lásce a sexu.

Děkuju,

D.

PS: pokud toto čte nějaký kluk a neví, kde sehnat holku, tak ať si skočí o víkendu do kina na Greye, kina jsou plný holek.

 


Coat from TKMaxx / Bag – Kennel & Schmenger / Turtleneck Sweater – Cos / Boots – Top Shop / Trousers – Zara