Krásný večer, sedím na gauči u telky v Poděbradech, projíždím fotky a rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o jeden z nejnabitějších dnů, které jsem v posledních dnech zažila. Hned ráno jsem vyrazila do Fusion hotelu na uváděčku nové kolekce, těch nejpremiovějších brýlích  – Prada, Dolce&Gabanna, Ray Ban, Bvlgari, Versace a další. 
 
Výborný raut číslo jedna za mnou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na akci jsem vzala Ničku, se kterou jsme se šly cournout po obchodech – nové boty, co sháním už půl roku, koupeny. Pak rychle do školy a pokračovala jsem na Gosh akci v parfumerii Fann. Ukořistila jsem svou oblíbenou růžovou GOSH řasenku a “pastelkovou“ rtěnku. Měli jste tu možnost Monču Bagárovou, mě a další blogerky potkat.
Ovocný raut číslo dvě – check. A přes to, že moc lidí v době, kdy jsem tam byla, nepřišlo, tak jsme si všichni akci náááramně užili. Děkuji všem zúčastněným :)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mia s Lindou mě vyzvedly a zamířily jsme společně na další akci :D. Tentokrát od značky Braun. Celý podvečer se nesl ve Vánoční náladě. Stromeček, ozdobičky, dárečky, světýlka. Juch juch!
A především další raut….
 

 

 

 
 
Vysoutěžila jsem si skládáním puzzle pánský vánoční super dárek (nebudu vám ho prozrazovat, co kdyby si to náhodou jeden z mých nejoblíbenějších chlapů přečetl :)) ). Také jsem si nechala vyvěštit budoucnost a bylo to velmi zajímavé. K takovým lidem jsem trošku skeptická, i přes to, že na věci kolem tohoto věřím, ale pani se dost trefila. Fuuuu.
(za půlu Braunovských fotek děkuji fotografovi Martinovi Svobodovi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No .. cestou jsme potkaly holky z Czeck Chicks, zase Nikču a bežely společně na Elitkovskou véču.
Celý večer probíhal v restauraci na Praze 6 – Mirellie . Středomořská kuchyně, obsluha byla úžasná, takhle hodnou a ochotnou jsem snad nikde nezažila! Jídlo ale už tak dobrý nebylo, alespoň za mě ne. Vyhověli mi ale podle mých požadavků – juchů!
Místo mušlí jsem měla salát z pečených paprik. Rajčatovou polévku bez sýru. Mňam! Místo pražmy (?) zeleninový kuskus – který mi nesedl a bylo mi po něm špatně. A místo panna cotty (asi to byla ona?), ovocný salát, ve kterém byla nějaká zvláštní ingredience, která mi nevoněla, tak jsem to radši nejedla :D.
Když ale nepočítám jídlo, kvůli kterému jsem tam stejně nejela, tak večer byl naprosto ÚŽASNEJ. S holkama jsme kecaly a kecaly a kecaly. A strávily tam takhle čtyři hodiny. Ups. To tak, když se sejdete skupinka, co má toho tolik společného :))!
Holky, díky! Bylo to božský a já bych potřebovala takový večer alespoň každý týden.
Tak snad jsem vás tak nějak zavedla do toho, jak někdy vypadají mé dny. tento byl vážně hodně hektický, ale naprosto pohádkový a klíďo bych si přála, aby tak probíhaly všechny dny :))
Děkuji předem za vaše komentáře,
Vaše Domi