Jednatřicátýho jsme se vydali na výšlap nahoru na Sněžku a v autě jsem se začala kamarádů ptát, jaký byl pro ně vlastně rok 2016. Dostalo se mi různých odpovědí, hezkých i nehezkých. Převládaly spíš ty ošklivý (sakra, proč tomu tak letos bylo?), mohla bych souhlasit, ale také bych to mohla úplně vyvrátit, staly se věci krásný i strašný. Jaký teda byl ten můj?


Částečně přelomovej. Hodně mě toho naučil, hlavně mě posunul dál. 2016&vesmíre, děkuju ti za to, co všechno jsi mi přinesl. Ať už to bylo špatný nebo dobrý. Ze všeho jsem se něco naučila.


O nehezkých věcech mluvit nebudu, nevzpomíná se na ně hezky a já chci na 2016 myslet co nejlépe. První polovina nebyla zas tak záživná a zásadní, ale v té druhé se toho stalo dost. Rozchodem s Danem to celé začalo a mně nastalo naprosto skvělý období (I dont blame it on the break up jasný? Možná teda jen trošku 😀). Lítala jsem, kam jsem chtěla, žila na 150% a snad ve všem se to odrazilo. Holky (ano, ty Diddie a Niky a jo, i ty G.) jste mi nikdy nebyly blíž než teď. Přišly mi skvělé pracovní nabídky, další cestování, stále skvělá nálada a úsměv na tváři 24/7. Opět jsem se vrhla 100% do cvičení a po více jak třech letech můžu říct, že jsem se sebou trošku spokojená. A především děkuji rodičům za všechno, co pro mě dělají, miluju vás. MOC.

Vyšla jsem ze své “comfort zone“ a až teď jsem dala všem za pravdu, že život začíná až když z týhle bubliny vystoupíte. (#VyzkoušenoZaVás)

Opět jsem se utvrdila v tom, že rodina, zdraví a nejbližší kamarádi jsou to nejdůležitější, co mám. Že pomluvy jsou zbytečné a že je z pravidla šíří ti, co jsou sami nejvíc “broke“, nedělejte to, ubližujete tím nejen ostatním, ale i sobě.

Tímto bych vám chtěla popřát do nového roku jen to nejkrásnější a nejšťastnější. Smějte se, milujte a buďte milování, hodně (zdravě) jezte, hýbejte se, buďte s těmi, co vám dávají energii a plntě si sny. Je to boží a já to doporučuju všema deseti.


Už teď mám pocit, že 2017 bude boží. Tak let’s rock it.


Mám vás moc ráda a už teď se těším, co nám rok 2017 přinese.

xxx,

D.