Ahooooj, já dneska nevim, kde mi hlava stojí.. Proto jsem článek nestihla dřív. Ráno v 8 jsem opět měla zkoušku (úspěšně – jupí), hned na to jsem si po dlooouuuhhééé době udělala doma gel lak na rukou (abych na ten výlet byla pěkná a nemusela se starat o oloupaný lak), vyfotily jsme s mamí pár receptů na její blog, jela jsem na trénink (kde jsme měli hodně málo činek :D:D), domů se umýt, rychle naobědvat (vše je neochucené, jen nakrájené a zakapané balsamico octem) a večer na trénink #ZaHezkejZadek, kterej byl mega super. Moc se těším na další – kdo příjde?
A pak rychle s kámojdou domů, zabalit na výlet a až teď jsem si sedla, abych vám to rychle sepsala. Akorát totiž čekám na přítele a budeme odjíždět. Už se těšíte, kde se probudíme? 🙂 <3
Mějte se krásně a krásné pondělí,
Pusu
Domi
///
Hi :). I didn’t have time to post something earlier, sorry for that… I had an exam at 8 am this morning (passed – yaay!), then I did my nails after a long time with a gel polish. After that we shoot some meals with my mum for her blog. Then went to the gym (look at all the weights we used 😀 – I had to laugh to myself). Quick lunch – all natural, just with a few drops of balsamic vinegar – quick, healthy and delicious.
 
And in the evening I organised a workout class, which went really well – who’s coming next sunday? 🙂
 
And now I am sitting at my desk, writing this post and waiting for my boy to pick me up. I am super exited how he will react when we will arrive – he still don’t know where we are headed :)))
 
Kiss,
Make your monday amazing! 🙂
Domi