Třetím článkem bude report z Verony. A né ledajaký! Výlet nebyl jako obvykle v mé režii, ale vyrazila jsem tam na pozvání Tezenis. Vše jste se mnou mohli sledovat na Instagramu, ale pro ty z vás,  co se zrovna učili na zkoušky, či vám “offline den“ vyšel na minulý úterý a středu, mám tento článek. 

Jsem společenský člověk, extrovert. Nevadí mi být středem pozornosti, na testu osobnosti mi vyšlo, že jsem “performer” (= bavič) a tak mi i někteří z kamarádů někdy řeknou. Ale vést přednášku anebo jet na dvoudenní výlet s lidmi, které vůbec neznám, je pro mě už lehce challenging. 

Nemůžete být protivní, když vám je nepříjemně. Nevíte, jak moc divní můžete být, abyste nebyli přesx čáru. Netušíte, jak budou reagovat na vaše fakt blbý vtipy. Každopádně.. Na takovou akci mě nezvou každej den, tak jsem samozřejmě i přes všechny strachy na to kývla, zabalila se na fashion show do malýho baťůžku a jela.

A díky bohu za to! Tohle byly jedny z nejvíc super dvou dnů poslední doby!

Svoje kamarády a kluka miluju. MILUJU s nimi trávit čas, ale být na dva dny s úplně jinejma lidma, bylo úplně boží! Normálně bych se chytla kámošky a byly bychom celou dobu spolu. Takhle mě to donutilo se seznámit s hromadou nových lidí a užít si něco novýho. Možná si říkáte, o čem tak suprovym tu mluvim, ale já miluju vzrušení a už jsem dlouho žádný nezažila. Na Tinder rande jsem dost zadaná a takováhle “maličkost“ mi bohatě stačila. Program celé Tezenis Show a Verony byl tak super, že to zatím pasuju na vysoké místo v žebříčku nejlepších zážitků roku 2019.

Pro vás už mám jen pár fotek a radu. Nejvíc super zážitků vás čeká, když se pustíte do toho, čeho se bojíte nejvíc.lněné šaty Tezenis, bunda Brandy Melville, klobouk Tonak

plavkový top Tezenis, sukně Ralph Lauren

no ahoooooj :)))
top Tezenis, kalhoty french connection, mokasíny Vagabond

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..