Ve spolupráci s Pandorou a jejich rose kolekcí, jsem se musela na chvilku zamyslet nad jarem. Pojala jsem tedy tento článek trochu odlehčeně, protože takové jaro je. Tak dnes se dovíte hned 10 důvodů, co mě na něm baví a co na něm nesnáším.  Užijte si článek, fotky a nezapomeňte mi do komentáře napsat, jaký k němu máte vztah vy. Budu se moc těšit 🙂 .

Elite Bloggers – Content Marketing

Pandora Rose Kolekce:

NESNÁŠÍM JARO:

.. protože začíná být teplo a to znamená jediné: musím do kraťasů a sukní vytasit ty svoje super bílý hnátičky po zimě.

.. protože novoroční předsevzetí se během chvilky staly aktuálnějšími než kdy před tím a já si uvědomuju, že #hotbodyforsummer zase nestíhám. Již pátým rokem za sebou.

.. protože ráno je taková zima, že musíte jít nabalení v péřovce a odpoledne je takový horko, že byste skákali do přírodních ledových vodopádů (ehm, been there, done that),

.. protože se mi bouřej hormony a nepoznávám se. Jednu chvíli mám boží náladu a během nanovteřiny je všechno jinak a mám depku. Což se normálně nikdy nestává.

.. protože vylezou ven děsně zamilovaný párečky a všude se “miliskujou“ a já tohle vyznávání lásky moc nemusim. Když jsem pod vlivem “hormonů“, je všemu jinak. Je mi z toho tak akorát do breku, že mě nikdo nemá rád (:D).


MILUJU JARO:

.. protože je dlouho světlo & teplo a co to znamená? Večery na Náplavce, kde je na jednom metru čverečním pět krásnejch chlapů.

.. protože “teplo“ je skvělá výmluva na zmrzlinu. Čert vem six pack, přežila jsem jaro&léto bez něj i minulé roky, se to opět nezblázní.

.. protože se sluníčkem máte hned lepší náladu.

.. protože nemusíte zmrzlí chodit na první rande z kavárny do kavárny, ale na procházky. Být na sluníčku a opálit si trošku ty kejtičky. Pokud jste teda odvážní a ukážete je vůbec.

.. protože restaurace konečně otevřou zahrádky. Aperol přecejenom chutná líp venku na sluníčku a večerním vánku.

.. a hlavně protože začíná grilovací sezóna a dlouhé večery nad jídlem s kamarády!

 

DO EXPLORE spring and DO LOVE yourself.

Vaše Domi