Podobný článek jsem psala už pár let zpět, ale dost nových divnověcí se u mě probjevilo a tady jsou.

1.V poslední době jsem začala mít až panickou hrůzu z toho, že půjdeme s holkama v pátek večer tancovat. Nevím, čim se to stalo, ale necítím se 100% příjemně, abych rozjela svoje “moves“.

2. A co si budem.. už toho nevydržím jako dřív a chodím domů jako první, posledně to bylo už v 10. Jsem z naší skupiny největší brzda a vlastně mi to ani nevadí, protože pak (většinou) nemám kocoviny, který ze srdce nenávidim.

3. Taky mě děsí veřejné vystupování. Mluvení do mobilu není mluvení na veřejnosti. Bylo to už na střední, kdy jsem se nervovala s prezentací před spolužákama, letos jsem si to připomněla na přednášce pro Ikeu. Vzala jsem to, protože bylo mým snem si něco takového vyzkoušet a protože jsem se chtěla po dlouhé době zase trošku hecnout. Byla jsem tak nervózní, že jsem půlku věcí zapomněla říct a ještě tak pět let si budu připomínat, jak jsem to celý po**ala a budou mě tím děsit noční můry. To jako fakt.

4. Jsem nejvíc chaotickej a neorganizovanej člověk na světě. Už několikrát jsem si začala dělat “to do listy“, který mi docela pomáhaly, ale vydrželo mi to dva, maximálně tři dny a vrátila jsem se zpátky do mýho prokrastinovacího života.

5. Život na vejšce mě naučil chodit pozdě, když ale o něco jde, vždy jdu včas. Mí kamarádi a nejbližší, kteří jsou ale daleko důležitější, většinou vždycky čekaj. Ach jo, Dominiko..

6. Neustále o sobě pochybuju, jak jsem k ničemu a na nic.

7. Chodím už skoro pět let na čínskou medicínu, věřím v ní a pomohla mi, v mnoha oblastech.

8. Mám takovou malou úchylku, že musím mít vždy upravené nehty. Jsem schopná si je každý den lakovat, aby byly alespoň trochu hezký.

9. Za to holit si nohy a mýt si hlavu je pro mě trest. Nebojte se, hlavu si myju a nohy si holim.

10. Od rodičů jsem se přestěhovala až po 25. narozeninách. Za A) doma mi bylo vždycky moc fajn, s našima jsme vždy vycházeli a za B) neměla jsem úplně důvod. Teď bych asi těžko šla zpátky, tak nějak jsem si zvykla na svůj klid a … určitě víte, o čem mluvim, ne 😉 ?

11. Když nemůžu usnout, pustím si jakýkoliv film a do dvou minut jsem tuhá. Nemusím tak přemýšlet nad tím, co se mi honí hlavou (během zkouškového to byly studijní otázky, co jsem si opakovala v hlavě a když jsem se zarazila, už vůbec jsem nedokázala zabrat). Mozek tím zaměstnám, nemyslí na blbosti a prostě vypne.  Bohužel když si ale s mym klukem chceme pustit nějaký seriál večer, tak …. hned spim :D. To je prostě jak pohádka na dobrou noc.

12. Nikdo v mém okolí nemá dítě, takže když pak nějaký potkám, klidně i na tramvajové zastávce, zvýším hlas, začnu pištět, nesmyslně kolem sebe mávat rukama a dělám divnoobličeje. Když mi nedejbože někdo dá dítě do rukou, tak nemám poněti, co s ním mám dělat, protože jsem dítě držela v náručí samo sebou tak 5x za celej život. Ale koukat se na ně, to zvládám.


Tak a teď je řada na vás! Napište mi do komentářů nějaký vtipnej nebo divnej fakt o vás, ať se o vás taky něco dovím. 🙂

Budu se moc těšit,

Vaše Domča

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..