Před pár dny jsem byla FitVerčou na facebooku označena do deseti nefitness věcí o mně. Byla to fuška je sepsat, ale zde jsou a na tváři mám stejně zdolaný výraz jako na fotce. 😀


 
1. Před 3mi roky jsem pravidelně jedla v McDonalds&KFC. Teď to nechápu. Všichni mi řikali, jaký je to fuj a mně to bylo jedno. Teď to říkám já ostatním a jim je to jedno. Ach jo.

2. Závodně jsem tancovala moderní balet a jazz. Sice jsme se dostávali na mistrovství ČR, Světa a vyhrávali zlata, ale byla jsem nejhorší ve skupině.

3. Žila jsem v Thajsku. Thajsky jsem ale nikdy neuměla. Jen základní fráze.

4. Stěhovala jsem se s rodinou už 20. 😀

5. Přes základní školu jsem byla na 5ti různých školách. Mám vystudovaný gympl a teď jsem na 2. vysoké. 8 různých škol. :D. :D.

6. Nosila jsem 2 roky fixní rovnátka. Bohužel to nebylo ve věku prvního stupně zákládní školy. Bylo mi 18, brečela jsem kvůli nim a mums mě neustále ujišťovala, jak mi sluší. Nedávno jsem zahlídla fotku, kde se v nich zubim. Nedokážu si představit, jak se musela přemáhat, když mi to řikala. Vypadala jsem strašně a mé obavy byly zcela namístě.

7. V páte třídě jsem byla kulička.

8. Nesnáším běhat. Po minulém ročníku We Run Nike o to víc. Taky jsem od té doby běhat nebyla.

9. V iPodu mám 10 let staré písničky.. takže se už nedá poslouchat. Jsem ale šíleně líná si ho promazat.

10. Když jsem byla hodně malinká a taťka mě vzal na dovolenou, na balkóně jsem tak dlouho lomcovala s vodopotrubím, dokud jsem nám nevytopila celý pokoj. Museli nás přestěhovat a pak nás přesadili v jídelně za obrovské akvárko, aby nás nebylo vidět. Šíleně jsem prý křičela a házela jídlo všude kolem.