Ve Švýcarsku jsem se dvěma vegany. Což je pohádka. Nemusím nikomu vymýšlet extra večeři. Mají pro vše pochopení. Všichni se na jídle shodneme, k snídani nám stačí nakrájené ovoce, k večeři pak jen opečené brambory s trochou salátu. Radost slyšet nějakého kluka říkat, že “ten salát je skvělej(ehm – jen jsem vše nakrájela a smíchala, žádná zázračná gastronomie) anebo pochvalovat quinoovou kaši. Děkuju.

O jednu malou starost jsme tedy měli méně, když jsme vybírali obědové místo v Zurichu. Na foursquare jsem našla tento veganský podnik. Roots and friends.

Saláterie, smoothies, wrapy, avokádové bagely, ginger shoty, acai bowls a pro nás s Dittou nutritional bowls, na to vše zde narazíte. Jak zde jejich jídlo ochutnáte, nebudete chtít přestat. Foursquare mě snad nikdy s tímto nezklamalo. Pokud se tedy do Zurichu chystáte a milujete zdravou a chutnou (veganskou) kuchyni, určitě se tu zastavte (zde link).

A pro single holky – dělá tu velmi sympatický fešák :)).

p9098702

p9098704

p9098698

p9098687

Protein bowl (tofu, brokolice, quinoa, hummus z červené řepy, batáty) & spicy quinoa bowl.

p9098685

img_6603

 

oubz

A pak přišel čas na acai bowl… Protože těch neni nikdy dost.

S ovocem a arašídovou granolou. #nowords.

p9098694

Děkuju.

  • d.

4 komentáře

  1. Andrea Mokrejšová Reply

    Takový foodporn?! 😀 Ihned potřebuju do Zurichu, na spicy quinoa bowl ♥ Těším se i na další fotky ze Švýcarska, snad budou 🙂
    Andrea Mokrejšová

  2. Pingback: SWITZERLAND: ZURICH & BRANDY MELVILLE – dblog by Dominika

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..