Do nedávno otevřené italské veganské restaurace jsem s kamarádkama vyrazila tuto středu. Celý plán nám zkazilo počasí. Původně jsme měly v plánu rychlejší svačinu v Herbivore, Aperol na Náplavce a pak procházkou (hodně dlouhou procházkou) do Incruenti na Vinohradech.


No. Dopadlo to takhle: Herbivore: Bára se přejedla. Místo půl hoďky svačinování z toho byly asi dvě hodiny válení se na jejich gaučíku. Kvůli dešti a zimě jsme přeskočily Aperol a jely tramvají rovnou na Floru, odkaď jsme do Incruenti došly pěšky.

P8105781

Interiér nádherný, jednoduchý, přesně jaký mám ráda. Incruenti nabízí i zahrádku ve vnitro bloku, kterou bychom určitě využily a moc příjemnou, sympatickou obsluhu. Pokud jde o jídlo, byly jsme všechny moc spokojené (já s malou výhradou).

Holky si objednaly rizota. Ditta dýňové a Bára hříbkové, na kterém jsme se shodly, že bylo daleko chutnější. Já zvolila papriku plněnou rýží a quinoou s dýňovo-bramborovým pyré. Což bych řekla, že bylo nejlepší z objednaných jídel. Jen mi papriku přinesli vlažnou.. Na chuti mi to nezkazilo, ale přece jenom chcete mít teplé jídlo teplé.. :)).


Jestli bych podnik doporučila dál a přišla zas? Rozhodně. Myslím si, že má obrovský potenciál.

A hlavně musím vyzkoušet jejich plněné fíky jako dezert!


Facebookové stránky Incruenti k nahlédnutí zde.

P8105771

P8105766

P8105765

P8105759

P8105756

 

1 Comment

 1. Sandra Slusna Reply

  Skvělý tip! Vypadá to tam úžasné a jídlo
  moc chutné! 😉 Jinak to pocasi je des, alle urcite bych tam zasla kdybych bydlela v Praze! Jo a mimochodem ted byli všechny rakousky blogerky v Berlíně a ja znám neskutečný místa na jídlo! Byla by si z toho úplně vedle, tak ja asi fakt musím o Vánocích do Berlína. Acai na 6 způsobu? Chiba bowl? Avocado bread s tofu? Kdo by to nebral?
  S láskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com/
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..