Já se omlouvám, že píši až teď, měla jsem to dávno naplánované na dobu večeře (né pozdní večeře :D). Ale nastaly nějaké problémy, které nedejbože dopadly dobře a vše v tu chvíli šlo stranou :). Dneska totiž byl tak super den, že ani nemohl dopadnou špatně – i když, teď se půjdu učit a to je dost strašný :D.
///
I am sorry for posting this so late. But some problems occurred and blog had to wait. It was such a great day, that it couldn’t end wrong – but I have to study now –  so not a great friday out with my boyfriend or my friends.. :D.
Šly jsme s Dittou na rande a že bylo pořádný! Po dlouhém plánování jsem D. vzala do Etnosvětu. Vegansko-vegetariánská restaurace, přes den bufet. Všechno chuťově naprosto peckové, ale ve všem byo příšerně oleje. V rýži. V těstovinách.. Brambory plavaly v oleji.. Ale stopro se vrátím :D, moc doporučuji. Hlavně vegansko-bolognskou omáčku! Mňáááám!
///
We were talking about this place for ever and so we had a chance to finally visit Etnosvět – vegetarian/vegan bistro-restaurant. Everything was amazing, but super oily. Even the rice and pasta. even though I am definitely coming back soon. Especially for the bolognese sauce.
Protože jsme měly chuť na sladké, pokračovaly jsme do My Raw Café – taková naše klasika. Což už určitě dávno víte :). Po dokončneí zkoušek to tam stopro opět zakempim <3. Mi-lu-ju!
V podvečer jsem šla cvičit a chtěla jsem vám vyfotit svůj cvičící outfit (celý Adidas), ale Kejtyna řekla, že ne :D.
 
A Ditta vydala nové “what I eat in a day“ video, tak se mrkněte, uděláte jí radost 🙂
///
 
We had a sweet tooth, so we continued to My Raw Café, which is our favourite place to go and I am so visiting it after the finals :).
 
Then I went to the gym, but before I wanted to take a picture of my outfit – which was ruined by my doggie love :D.
A protože je venku zima taková, jaká je, chodím nefotogenicky zabalená a navrstvená, proto se s vámi podělím o svůj zcela nový outfit alespoň takto z pokojíčku.
///
And the weather outside is just horrible, I wear so many lawyers, that I can’t be shoot. That’s why i shoot  my outfit like this :)))
BOOTS HERE / TROUSERS HERE / SWEATER MANGO

 

Comments

  1. Ten outfit je boží! Strašně ti to sluší :)) Až budu v Praze, určitě se musím stavit v tom vašem My Raw Café, protože to vypadá uplně božsky! A video už jsem viděla 😀 :))

  2. Děkuju moc a stopro se stav, doporučuju jejich čokoládovobanánové palačinky anebo jablečný koláč! 🙂

  3. Boží fotky! 🙂 My raw Café chci už hrozně dlouho vyzkoušet a po tom, co jsem viděla tvojí fotku s touhle dobrotou už tam fakt potřebuju zajít… 😀

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..