Před nedávnem mi přišel domů nový mixér, který jsem chtěla ani-nevíte-jak-moc dlouho. Nějakou dobu jsme měli doba Nutribulet, ale v několika věcech mi nevyhovoval. Hledaly jsme s mamkou tedy nějaký, který by splňoval veškeré naše nároky a nebyl drahý jako Vitamix. Jeden den mi Ditta poslala odkaz na Froothie stránku, kde prodávají dvojče Vitamixu, jen za nižší cenu.

P7223618

Po nějaké době mi tedy přišel domů a zde ho máme, v celé své kráse (všechny tyto výkoné mixéry mají OBROVSKÉ mínus za design). To mi ale bylo tak nějak jedno. Konečně mám doma vysněný mixér (link)! <3 Můžete jen hádat, co jsem si v něm udělala jako první.

Ano, nanacream. Přesně proto jsem se na něj tolik těšila. V Nutribuletu sice vyrobit šla, ale musela jste jí dělat po částech (=tak trochu vopruz). Tady zmražené banány hodím do mixéru všechny, zapnu a mixuju. Když se ovoce někde zasekne, speciální špachtlí , která s mixérem v balení přišla, zatlačím ovoce na hroty a šťastně mixuju dál. Nejenže je příprava s ním daleko lehčí a rychlejší, ale už jí nebo smoothie mohu mít kolik chci. Nemusím ovoce do něj krájet a cpát, protože se do něj vejde vše, co potřebuji. Jediné dvě mínus, které na něm vidím je jeho design a neskladnost (je obrovský), mamka ho tedy nenápadně zasunula do rohu za kávovar a frapuccinovač :D.

Co jsem si ale v poslední době dost oblíbila jsou smoothie s tofu. Pokud jdu ráno cvičit, chci jako post workout snídani bohatší na bílkoviny a tímto jsem to vyřešila. Jako takový první jsem měla smoothie z mražených banánů, jahod, nektarinek, mandlového mléka a půlky tofu. Byla jsem tak mile překvapena, že jsem si od té doby dávala tofu do všech smoothie. Pokud nesmíte nebo nechcete jíst mléčné výrobky, potěším vás. Smoothie chutnalo jako tvaroh s ovocem :)))!

Už teď se těším, až v něm vyzkouším další recepty jako ořechové máslo, raw dort a připravím vám i recept na raw cuketové nudle, které jsme měly s Dittou na Raw Festu, chcete?

Krásný den,

Vaše Domi

 

P7223617

P7223610

P7223608

P7223604

IMG_0300

5 komentářů

    • Dominika Poklu Reply

      Mají za 16, ale i za 8k. Až teď, co doma máme tenhle, jsem pochopila, že se do nich docela vyplatí investovat, protože to umí naprosto všechno, rychle a nerozbije se ti (teda doufám :D) 🙂

  1. Alena Růžičková Reply

    Taky jsem zkoušela banán s tofu a s jahodama a teda byla to mňamka! :3 Bez mixéru už ani ránu!! 😀

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..