Roláky. Roláky.. Buď je milujete nebo je nesnášíte. Neznám nikoho, komu by byly jedno. Přiznávám, že jsem je před ještě dvěma měsící n-e-s-n-á-š-e-l-a. K Vánocům jsem pak dostala kožíšek (který mi ze zimy v péřovce konečně udělal normálně vypadající zimu) a šátky do něj moc nešly. Rolák byl jedinou možností. Tento crop-rolák jsem si pořídila ve slevách v Mangu i s boyfriend jeans, které jsem sháněla přes půl roku, žádné mi neseděly. Jako vážně žádné, a teď už se nemůžu dočkat jara, až je budu moci nosit.


A ke dnešku.. Den jsem začala supernejlepšíma míchanýma vajíčkama! Před pár dny jsem viděla na youtubu “recept“ na podobné a od té doby jsem na ně furt myslela. Ups. Jsou vážně jednoduché a lososem obohatíte svojí snídani o ještě více bílkovin.
 
A jak na ně?
Na Ghee (másle) nechte lehce zesklovatět cibulku. 
Přidejte větší kousky lososa (aby se s vejci následně moc nerozpadl) – restujte 2 minutky, než kousky zrúžovatí.
Zalijte rozšlehanými vajíčky, dosolte a opatrně míchejte než se vajíčka dosmaží.
Posypte pažitkou a hotovoooo :))
 


Moje kamarádka D. dnes ráno měla poslední zkoušku, tak jsme jí musely jít oslavit. Jak jinak než procházkou Prahou a obědem v Delmartu. Taková naše klasika. Často mi ohledně něj píšete, takže mu částečně věnuju tento článek. 
 
Základ salátu – výběr z Římského salátu, ledového salátu, polníčku, rukoly.. + 6 ingrediencí jako jsou rajčata, okurky, oříšky, cizrna, olivy a zálivka stojí 89 korun. Za příplatek od 20 do 50 korun si můžete přidat kuře, sýr, steak, tuňák… Vše dají do velké mísy,zalijí zálivkou a rozsekají. Saláty jsou vážně výborné, když jsem viděla, co s tím salátem dělají poprvé, lekla jsem se, že to bude strašný, ale naopak!

Kabát – Karl Lagerfeld
Rolák – Mango
Legíny – Bershka
Boty – Ugg
Čepice – Bershka
Hodinky – DKNY
Prsteny – H&M
 
Co Vy & roláky? Mimochodem, tu čepici mám taky novou a za poslední tři dny jsem jí ještě nesundala. Takovou jsem totiž sháněla přes rok. 
Nejkrásnější začátek týdne, já jdu cvičit 🙂
Pusu, D.