Krásný večer – opět bych se měla učit, ale píši článek – já jsem s timhle příšerná :D. Chtěla jsem se s vámi podělit, co se mi dneska stalo…. Po schůzce jsem jela domů, nebylo mi dobře, udělala jsem si tedy smoothie (banán, lesní ovoce, meruňky, vanilka, voda a ovesné mléko). Bylo ale světlo, a tak jsem si řekla, skvělá příležitost konečně natočit to Q&A video, které vám slibuji už 2 týdny. Tak jsem začala.
Po prvních 20ti minutách se mi zaplnila karta, tak jsem video přetáhla do počítače, video z karty smazala a pokračovala v natáčení dál na danou kartu… Po natočení další části se mi vybila baterka – srsly? Tak jsem jí rychle nabila, udělala si místo smoothie kafe a opět točila dál. Když jsem i zbylé videa chtěla přetáhnout do počítače, ukázalo se, že při prvním videu (které bylo nejdelší) došlo k erroru a video se do počítače nenahrálo. Z karty jsem ho smazala, takže můžu natáčet opět celé znova :D.
Ach jo 😀 :)))
Tak aspoň ingredience na to smoothie jsem vám napsala – bylo geniální!

Comments

  1. Ta první fotka nemá chybu ♥ Jinak smoothie taky miluju, ale nikdy jsem ho nezkoušela se sojovým/ovesným mlékem, tak to musím napravit :))

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..