Před pár dny jsem poprvé vyzkoušela Nominu kaši (rýžovokrupicovou) a teda… Fakt jsem z toho nadšená nebyla :D. Asi to bylo díky očekávání, co jsem měla a pak taky to, že jsem si jí dělala z vody. Ovesná kaše mi ze začátku, než jsem si na chuť zvykla, také nechutnala, nevzdala jsem to, stále si jí dělala a pak jsem si jí naprosto zamilovala. 

 

P5230776-2

Krom té (né moc chutné) snídaně, na ní bylo ještě něco zvláštní. Snídala jsem v celém bytě sama a bylo to takové – uvolňující. Co, v bytě – vzala jsem si jí ven na zahrádku se sluníčkem v zádech. Klid, teplo a dvě žebrající pejdy pode mnou 🙂 <3.

Když už jsme u těch snídaní – já jsem snad ten největší breakie lover, který existuje. Nikdy bych nevyšla z domu bez jídla, vždy i poctivě se zabalenou krabičkou, co by kdyby.. Ale dnes jsem byla poprvé za x měsíců cvičit na lačno. Což bych nikdy předtím nešla, vždy bych si alespoň něco malého dala, tentokrát ne a strašně jsem se na to těšila. Byla jsem na to tak psychicky připravená, že jsem si to užila snad daleko víc než když bych se nasnídala. Nebylo mi těžko, hlad jsem (kupodivu) neměla, nemohlo mi být z jídla špatně (atd atd..). To by se mi nikdy předtim nestalo.


Mind set dělá všechno. 


 

Většinou chodím cvičit večer, kdy už jsem rozhýbaná, proto kdykoliv jsem šla cvičit dopoledne, vymlouvala jsem se, že “to nejde“. Že mě všechno bolí, že jsem zatuhlá, bez energie (…… dalších milion “že“). Jde to. Takové, jaké si to v hlavě uděláte, takové to bude.

P5230763-2

P5230758-2


Nemáte rádi běhání/chodit cvičit/doplňtesicopotřebujete = máte to jen v hlavě.


 

I takový milovník snídaní&jídla jako já, šel do fitka na lačno a bylo to bo-ží. Navíc jsem ze sebe mohla mít o to větší radost, protože jsem rovnou spalovala z tuků:))).

Mějte se krásně, udělejte si takovou pohodu u snídaně jako já o víkendu a napište mi do komentářů, jak to máte s ranním cvičením vy, zajímalo by mě to :).

V neděli ahoj na Bloges Marketu,

Domi

P5230762-2