Je sametově krémová, smetanově smetanová, jemná, sladká. Hříšně sladká. Přitom ale giulty free. Je bez přidaného cukru a můžete jí sníst kolik chcete. To jako vážně. Seznamuji vás – nana cream. Neboli zmrzlina ze zmražených banánů. Jenom těch. Já věděla už dávno, že to je moc dobré, ale až teď jsem si jí udělala a nechápu, kde jsem do teď žila. To je něco tak skvělýho, že byste nevěřili.. Musíte zkusit sami..

Stačí dát zamrazit zralé banány (ty s černými cukrovými tečkami minimálně – jinak to nebude ono) a pak už je jen SAMOTNÉ rozmixujete ve vysokorychlostním mixéru. Nic víc, nic míň. Opravdu jen ty. Vytvoří se krémová zmrzlina, které nebudete věřit, že je bez smetany :).


 

Proto jsem teď všude sháněla banány v akci. Chtěla jsem si je nechat dozrát, vždy jsem je ale dřív snědla. Když jsem ale teď nedávno šla z fyzioterapie kolem jednich Hradčanských vietnamců, měli perfektně zralé banány (které by si nikdo asi nekoupil) za !!deset!! korun. Tak jsem nabrala dva pytle, nechala jim tam dvacku a cupitala celá happy na tramvaj domů je zamzrazit.

Určitě dejte vědět, jak vám chutnala a nezapomeňte se o to podělit pod hashtagem #hungrydblog 🙂

Pusu a hezký zbytek týdne,
D.

P5102493-2 bananaicecream