Dnes a denně mi chodí dotazy, co a s čím piju kafe.
Já vím a omlouvám se za to, že jsem vám to dávno neřekla, ale já už dva měsíce kafe nemůžu ani cítit. Pila jsem ho buď samotné černé (espresso, americano) anebo s mandlovým mlékem. Bez problému jsem vypila až sedm obrovských hrníček press z kávovaru. No. Přesně tak, taky si říkám “fuj“ :D. Cítila jsem, že jsem překafovaná, a tak musela zakročit. Kafe, i se všemi kofeinovými čaji jsem vyřadila. Drželo mě to dva měsíce, pak jsem si jako “cheat“ dala k svátku ledové kafe s mandlovým mlékem, které naprosto zbožňuji a bylo výborné. nevím ale, co se stalo, od té doby jsem ho neměla. Zhnusilo se mi natolik, že si k čistě černému kafi ani nepřičuchnu.
Pokud se ptáte, jak jsem se cítila při kofeinovém detoxu… tak jsem se cítila naprosto skvěle. Jen mě pár dnů lehce bolela hlava, toť ale vše…
Ve finále jsem ale i tak zařadila zpátky čaje obsahující kofein a nelituji toho. Vlastně se teď bez čajů neobejdu. Miluji Kusmi Tea, které jsem dostala k narozkám. A tyto jejich sesterské čaje LOV ORGANIC pro Roxy se mi objevily doma v pátek a kdybyste cítili, jak voní (a chutnají!). Pecka.
Krásně doplňují Roxy sportovní řadu oblečení, mají po tréninku nakopnout tělo k regeneraci a svěžesti. A ještě je v takové krásné krabičce.
Jak jste na tom s kafem a čajem vy? Můžete/nemůžete? Chutná vám vyhlášené Pumpkin Spice ze Starbucksu? :))