Já jsem se tak těšila, až vám budu psát tento super sladký post.. Už přes dva roky nejím kupované zmrzliny díky přidanému cukru. V posledních třech měsících jsem udělala pár vyjímek (UGO zmrzka a super ovocná ze Světozoru) a po ochutnání zmrzliny z Creme de la creme, jich udělám ještě tak dalších milion jen v průběhu léta (a ja jaj). Gelaterie Creme de la creme nabízí krom obvyklých sorbetů (jsou veganské) a klasických gelat i  veganské krémové zmrzky a ty, které jsme s Dittou na oslavu jejího absolutoria ochutnaly, byly něco nepopsatelného. Já zvolila malou porci slaného arašídu a sorbet passion fruit, Ditta šla do čokoládové, arašídové a jahodové s bazalkou.


Panebože!!! To. Bylo. Něco. Tak. Úžasnýho.


 

Obě krémové se gelatovsky táhly, pomalu rozpouštěly a byly tím sladkým způsobem “chewy“ (neznám české slovo).. Nechápu, jak je vyrobili, ale sem musíte jít. Už rozumím tomu povyku okolo. Rozhodně to neni 100% healthy, ale jednou za čas se musíte stavit. Nevěřily jsme, že to, co držíme v ruce je veganské. Tak krémové.. Po snězení nás samozřejmě dohnal glykemický šok, ale stálo to za to a už se těším, až ochutnám jejich veganskou oříškovou.

Pořádně si tedy zapište: Husova 12 (link), mezi Národkou, Staromákem a Karlovým mostem, třeba se tam příště potkáme. Dejte mi pak vědět, která vám chutnala nejvíce, my se nemohly rozhodnout.

Vaše Domi

 

P6261347

P6261348

P6261349

P6261350

P6261363

P6261367

P6261375

P6261378

P6261383

 

fnbjsfipbjns

6 komentářů

  1. Paja Elena Reply

    Ve středu po natáčení reklamního sporu v Pařížské jsem nutně musela zajít do Créme de la Créme na veganskou zmrzlinu (karamelovou jsem si dala) a naprosto výborná :-* Moje druhá nejoblíbenější zmrzlinárna :))

  2. Anna Čížková Reply

    Tuhle zmrzlinárnu znám již něco málo přes rok a zatím mně tam nikdy nezklamali. Zmrzliny už jsem ochutnala asi všechny. Nejsem limitovaná veganskou, takže miluju jejich kokosovou. A jejich palačinky jsou taky top. A zatím jsem vždy potkala jen milou obsluhu 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..