Ahoj všichni! Víte, co tu už opravdu dlooouuuhhhoo nebylo? Food diary, tak často mi píšete o jídle a já si furt fotím jídlo, že tento typ článku asi čekejte častěji. Fotek je teď extrémně hodně, ale to proto, protože jsem dala dohromady fotky posledních čtyř měsíců.

Snídám jedno z následujícího: smoothie/acai bowl nebo nice cream (tofu nice cream) s domácí granolou, chia a pohankovýma křupínkama anebo ovesné lívance se sojovým jogurtem a oříškovým máslem.

K obědu a večeři mívám to samé, nerozděluji to a jsou to většinou saláty s nějakým rostlinným proteinem (cizrna, čočka, quinoa…), falafelem, hummusem, hnědou rýží, bulgurem, pečenými batáty či kupou jiné zeleniny. Jsem na tohle líná a svoje jídla mám ráda co nejvíc easy. Jak na přípravu, tak i chutě. Dušená brokolice, kukuřice, pečený tofu a rýže jsou moje.

Snažím se vyhýbat hodně zpracoveném lepku (pizza, těstoviny, pečivo), ale ráda udělám vyjímku a zajdu si jednou za čas na pizzu a veganský donut. Stejně tak si ráda skočím s holkama na skleničku vína.

Co se tréninků týče, chodím na ně většinou tak dvě-tři hodky po jídle, většinou si udělám jen kafe (s nebo bez nemléka, podle chuti) cvičí se mi tak úplně nejlépe. Po tréninku, tak půl hodiny, do sebe vyklopím veganský proteiňák a než se dostanu domů, připravím si jídlo, tak mi vyhládne.

Nic si nevážím, jen si kontroluju porce, poslouchám tělo, snažím se nepřejídat a nepřehánět to s ”cheat mealy”. Koukám hlavně na to, abych snědla dostatek proteinu, a proto si do snídaní ještě přidávám proteinový prášek (používám Vegan Protein Blend z myproteinu a když jsem kupovala posledně, nabídlo mi to tento slevový kód ”DOMINIKA-RER” na 25% na první nákup, tak ho třeba někdo využijete – not sponsored).


To je snad vše k tomu, jak se teď stravuji, kdyby cokoliv, ráda vám odpovím na otázky v komentářích 🙂

Budu se těšit,

Domča

HUGE FOOD DIARY 2
HUGE FOOD DIARY 3

 

HUGE FOOD DIARY 4

HUGE FOOD DIARY 5

HUGE FOOD DIARY 6

HUGE FOOD DIARY 7

HUGE FOOD DIARY 8

HUGE FOOD DIARY 9

HUGE FOOD DIARY 10

HUGE FOOD DIARY 11

HUGE FOOD DIARY 12

HUGE FOOD DIARY 13

HUGE FOOD DIARY 14

HUGE FOOD DIARY 15

HUGE FOOD DIARY 16

HUGE FOOD DIARY 17

HUGE FOOD DIARY 18

HUGE FOOD DIARY 19

HUGE FOOD DIARY 20

HUGE FOOD DIARY 21

HUGE FOOD DIARY 22

HUGE FOOD DIARY 23

HUGE FOOD DIARY 24

HUGE FOOD DIARY 25

HUGE FOOD DIARY 26

HUGE FOOD DIARY 27

HUGE FOOD DIARY 28

HUGE FOOD DIARY 29

HUGE FOOD DIARY 30

HUGE FOOD DIARY 31

HUGE FOOD DIARY 32

HUGE FOOD DIARY 33

HUGE FOOD DIARY 34

HUGE FOOD DIARY 35

HUGE FOOD DIARY 36

HUGE FOOD DIARY 37

HUGE FOOD DIARY 38

HUGE FOOD DIARY 39

HUGE FOOD DIARY 40

HUGE FOOD DIARY 41

HUGE FOOD DIARY 42

HUGE FOOD DIARY 43

HUGE FOOD DIARY 44

HUGE FOOD DIARY 45

HUGE FOOD DIARY 46

HUGE FOOD DIARY 47

HUGE FOOD DIARY 48

HUGE FOOD DIARY 49

HUGE FOOD DIARY 50

HUGE FOOD DIARY 51