No, tak to tu je zase. Říjen a s ním i moje narozeniny. Jestli je něco, co mi vážně udělá šílenou radost, tak to je jídlo, kamarádi a kamarádi u jídla. Takhle to přesně bylo. Brixi nám před týdnem odjela, tak jsme neslavili na 100 %, ale jen jako aby se neřeklo a nemohla jsem si stěžovat, že jsem nic nedělala na svůj narozeninový víkend. Bylo to ale tak fajn, že už snad nikdo nic dalšího nevymyslí.

Pokud sháníte places where to eat&drink, tak jste v dobrym článku. Čtvrtek jsme začli v Emě, naše klasika a večer pokračovali do Wine foodu, kam za námi dorazili ještě další. Jejich pizza byla tak dokonalá, že mě rozmlsali a od té doby přemýšlím, kdy zas zajdu :D.

z jednoho plánovaného aperolu bylo…. no… víc aperolů 😀

Ráno jsme jeli na acai bowl a arašídové smoothie do Cacaa. (Tahle acai je nejlepší věc na kocovinu, by the way)

a večer na drink(y) do Cobry!

a na hummus..

a baba ganoush.

No a v sobotu mě všichni unesli do Spižírny na brunch, konečně jsem se tam podívala. Docpali jsme si břicha donutama v Donutshopu (ve spižírně mají docela malé porce) a pak už hurá do Liberce na Ještěd a do Mikyny na pozdní oběd. Tam jsme byli všichni nadšení maximálně, od obsluhy až po jídlo, které bylo vymazlené do posledního puntíku.

Nemám k tomuto článku žádný srdceryvný komentář, nechám si to pro sebe. Všem moc děkuji a já doufám, že jste načerpali inspiraci, kam příště na jídlo nebo drink :))

 

Mějte se krásně,

Domi

4 komentáře

  1. Dodatočne všetko najlepšie k narodeninám !!! 🙂 Nááádherné fotografie 🙂 <3

  2. Tak ještě opožděně vše nejlepší Domi. 🙂
    Ten článek je za mě strašně super, protože z něj člověk načerpá šíleně moc dobré energie a taky z něj dostane hlad, takže já si půjdu asi dojíst ten zbytek cookies, co tady na mě čeká. Každopádně fotky jsou super jako vždy, to snad u tebe ani jinak nejde!

  3. Všechno nejlepšííí ! 🙂 Z každého tvého článku o jídle mám tak trochu hlad 😀 Do Mikyny budu asi muset zavítat – minimálně na Avotoast. Ty fotky z Ještědu jsou krásný, úplně jak z tumblru/pinterestu <3

    thewaybya.blogspot.cz

  4. Elie's Space Reply

    Ach Domčo! Přeji dodatečně všechno nejlepší a zůstávám stát nad krásnou těch všech fotek, ať už jsou to momentky nebo klasicky focené fotky foťákem! Já to (tě) miluju! 😀 <3

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..