No, tak to tu je zase. Říjen a s ním i moje narozeniny. Jestli je něco, co mi vážně udělá šílenou radost, tak to je jídlo, kamarádi a kamarádi u jídla. Takhle to přesně bylo. Brixi nám před týdnem odjela, tak jsme neslavili na 100 %, ale jen jako aby se neřeklo a nemohla jsem si stěžovat, že jsem nic nedělala na svůj narozeninový víkend. Bylo to ale tak fajn, že už snad nikdo nic dalšího nevymyslí.

Pokud sháníte places where to eat&drink, tak jste v dobrym článku. Čtvrtek jsme začli v Emě, naše klasika a večer pokračovali do Wine foodu, kam za námi dorazili ještě další. Jejich pizza byla tak dokonalá, že mě rozmlsali a od té doby přemýšlím, kdy zas zajdu :D.

z jednoho plánovaného aperolu bylo…. no… víc aperolů 😀

Ráno jsme jeli na acai bowl a arašídové smoothie do Cacaa. (Tahle acai je nejlepší věc na kocovinu, by the way)

a večer na drink(y) do Cobry!

a na hummus..

a baba ganoush.

No a v sobotu mě všichni unesli do Spižírny na brunch, konečně jsem se tam podívala. Docpali jsme si břicha donutama v Donutshopu (ve spižírně mají docela malé porce) a pak už hurá do Liberce na Ještěd a do Mikyny na pozdní oběd. Tam jsme byli všichni nadšení maximálně, od obsluhy až po jídlo, které bylo vymazlené do posledního puntíku.

Nemám k tomuto článku žádný srdceryvný komentář, nechám si to pro sebe. Všem moc děkuji a já doufám, že jste načerpali inspiraci, kam příště na jídlo nebo drink :))

 

Mějte se krásně,

Domi