Znáte takové ty malé vítězství, kterými si každý z nás něco v životě dokazujeme? V neděli jsem si takovým malým prošla. Stupínek po stupínku. Prvním bylo vůbec tento nápad přijmout. O co šlo? O food photography workshop pod mým vedením.

Nepovažuju se za fotografa, to vůbec. Ale baví mě to, snažím se tomu věnovat a moc se v tom chci rozvíjet dál a dál. Nedávno mě kamarád seznámil s jeho plánem na další roky, prý půjde na graficko-fotografickou školu. Natolik mě to zaujalo, že když jsem přišla domů, hned jsem si to musela vygooglit. Snad nikdy mě nezaujala škola tak, jako tahle. OMG (smajlík se srdíčkama místo očí). Kdybych neměla tento rok před státnicema, okamžitě přestupuji. Od grafiky přes design až po fotografii. Pohádka. 

(Nějací sponzoři, kteří by mi zaplatili školné? :))) ).

Zpátky k workshopu, ze začátku, jsem byla nervózní jako blázen. Přece jenom – první workshop.. V hlavě jsem si nafacičkovala, vzpamatovala se, zapomněla na nervozitu a během chvilky se ponořila do kurzu. Nejdříve jsem všechny seznámila se základy focení, jak se foťák ovládá, nějaké povídání o kompozicích a světle. V druhé polovině workshopu jsme všichni fotiti dort, lemon pies a čokoládové cupcakes, které nám upekla mamka. Atmosféra byla moc milá a já všem moc děkuju, že dorazili a za zpětnou vazbu, kterou jsem od vás dostala.

Speciální poděkování patří Olympusu, který nám poskytnul foťáky&objektivy, Kiehls za dárečky, The Senses za prostory & welcome drink, zprostředkování, Mamince za dobroty a Danovi za podporu.

Děkuju. Byly jste skvělí a moc milí :)*.

** na instagramu pod hashtagy #dblogworkshop a #dblogsworkshop najdete fotky účastníků.