Včera tu byl kabátový inspo, dnes vám přináším fotky a odkazy na paleo i nepaleo recepty mé mamky, které jsem fotila. Budeme rády za jakýkoliv komentář, děkujeme.
A kdybyste měli zájem, mamka vám na zakázku upeče makronky anebo narozeninový dort! 🙂
PS: Kdybyste měl někdo (z Prahy) přebytek domácích vajíček, ráda si je vemu :D!
Krásnou neděli,
Domi
Dejte vědět, co vás zaujalo nejvíce!
///
Yesterday it was all about coat inspo and today it is about food inspo from my mums blog. Thank you for all your comments. :)))))
 
Let mi know in the comments, what cou like the most.
 
Have a wonderful sunday,
Domi
 
 

 

5 komentářů

  1. Domi, môžem otázočku? 🙂 Sledujem blog teba a aj tvojej maminy pravidelne, lebo každá z Vás ma inšpiruje iným spôsobom. Ty, čo sa týka životného štýlu a záľubou k cvičeniu (tie články mám najradšej) a tvoja mamina jej úžasnými jedlami 🙂 Ja by som sa chcela opýtať, lebo mi t strašne vŕta hlavou, že to máte také podložky pod tie jedlá alebo nejaké papiere? Čo vyzerajú ako latky, dlažnice, drevo, atd… Alebo je to skutočné? Lebo rada by som si také zaobstarala, ale netuším kde to mám pozrieť. Ak by si mi poradila, tak vopred ďakujem 🙂

  2. Na zahradě máme bednu, kde máme opravdu opravdové podložky :)…některé jsou jen prkna, některé jsou zbytky desek z hobby marketů a něco jsou i kuchyňské dvířka z ikea…. A děkujeme moc!

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..