Tak.. první report je tu! Ani nevím, co mám reportovat. Šla jsem znovu do Whole30, protože jsem se nějak rozjedla a potřebovala jsem to zkrouhnout. Žádné náladové/energetické změny na sobě nepocituji, možná mi je psychicky lépe. Necítím se tak zakulaceně, ale to je jen v hlavě. Nemyslím si, že bych zhubla zatím. 
 
Všechny dny jsem to krásně zvládala. Nejedla jsem mezi hlavními jídly a bylo to fajn. Zkrouhla jsem oříšky a někdy jsem jedla 3x někdy 2x, podle hladu a nálady. 
 
Mám trošku nechuť vařit a jíst cokoliv, co je doma k dispozici, tak snad to bude rychle pryč!
 
Jen dneska jsem to nějak nezvládla a když jsem přítelovi (už dávno po své snídani) krájela ovoce, snědla jsem čtvrtu zeleného melounu. No. Stane se. 
 
Všechny Vás zajímá můj jídelníček, tak tady je :))) 
 
1. Den – Snídaně vajíčka, Oběd: pečený losos, olivy, salát, Večeře: Dvě pečená kuřecí stehna, okurka.
2. Den – Snídaně, Oběd – To samé, co předešlý den, Večeře – Salát z Delmartu

 

3. Den – Snídaně, Oběd v Delmartu, Večeře – nic

 

 4. Den – Snídaně, Oběd – Salát s jablkem, vlašskými ořechy a kuřetem. Balsamico ocet.
5. Den – Snídaně – vajíčka na slanině a cibulce, Oběd – Opět pečená ryba, Večeře – Chorizo klobásy z M&S
 6. Den – Snídaně, Oběd – Pečený losos v bylinkách, batáty, salát, Večeře – hovězí vývar
 
7. Den – Snídaně, Oběd – Kuřecí prso v bylinkách, salát, Večeře – Vajíčka, ořechy, paprika a pak ještě rajčata.
A tohle je ten onen meloun (a jahody ze dneška). Mimochodem – ovoce jsem jedla taky, byla to většinou jedna / jedna a půl porce denně v podobě červeného melounu, jahod, malin anebo jablko.
Mějte se krásně,D.

 

Comments

 1. Jídla jsou to úplně super, ale beztak nechápu, že nemáš hlad 😀 Třeba ten třetí den, to nemůže pokrýt ani tvůj bazální metabolismus. Nepřibereš až skončíš whole?
  Krásný den a víkend:)

 2. Super jídlo, jedno větší dobrota, než to druhé… 🙂 Jsi dobrá, že to vydržíš, já bych jen o 2 jídlech denně (když jsi měla např. jen snídani a oběd) nevydržela…. 🙂

 3. Musím se přiznat, že jsem v poslední době hodně omezila všechny sacharidy, ale paleo to teda rozhodně není (nějak si nedokážu představit, že bych se vzdala sýrů a mléka a tvarohu). Každopádně dokážu celkem dobře pochopit, že nemáš hlad a že ti ty dvě jídla stačí. Na mě když přijde hlad, tak je to vždycky dopoledne. Odpoledne už mi stačí jen něco malého a někdy ani to ne. Dám si pár oříšků a jsem ok.
  Ale potřebuju tak nějak najet na pravidelný režim, stěhuju se a to jídlo pěkně flákám + nechci ráno připravovat snídani a jím až v práci.
  Btw, tys na sobě nějak pociťovala nějaký vliv mléčných výrobků, když jsi je jedla?

 4. Tak takhle bych se stravovat nemohla, ale chápu, že to tobě vyhovuje – což je super! 🙂

 5. Jim dostatek apod bazál bych nikdy nešla :). Stravuji se takhle už rok a půl a naprosto mi to vyhovuje. Jojo efekt u mě neexistuje 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..