COA RESTAURANT 2
Před nedávnem jsem vám psala, že vám budu psát recenze na různé restaurace. Když budete mít stejné / jiné zkušenosti, budu ráda, když se o ně s námi podělíte v komentářích.
První restaurace je za mnou. Nejdříve jsem z ní měla velice smíšené pocity, ale ve finále jsem měla rozhodnuto: už nikdy víc!
O víkendu jsme s přítelem navštívili asijskou restauraci COA na náměstí republiky. Já tam chtěla už dloouuho. Recenze jsem načtené měla – 6/10 hvězdiček, to neni moc, dám tomu ale šanci.
COA RESTAURANT 3
COA RESTAURANT 4
Jako překrm jsem si objednala letní závitky. Ty byly super, na nich se asi nedá nic moc zkazit. Přítel hovězí pho, taky velice spokojen. Pak ale přišel hlavní chod – thajské pad thai. Já si řekla o veganskou úpravu + méně omáčky a oleje, přítel ne.
Na obrázku vypadají moc hezky, ale chuť?
Přítel to po prvním soustu odložil. Nalili mu tam snad celou sojovku – to podle barvy vidíte sami. I za mě to také nebylo dobrý. Oběma se nám po tom udělalo špatně, bylo nám těžko a jediné, co jsem chtěla dělat, bylo spát. I přítel 😀
 
A nedávají kohoutkovou vodu, za mě velké mínus. Už je to takový standart, tak proč platit 75,- za vodu?
COA RESTAURANT 5
 
COA RESTAURANT 6
 
COA RESTAURANT 7
 
Pokud jde o interiér, tak je to v restauraci hezké jen v přední části u okna, obsluha nesympatická – ale vyhověla v požadavcích, děkuji moc. A necítili jsem se tam dobře, nevím jak vy, ale když mi je někde nepříjemno, nejdu tam ani za dobrým jídlem – good vibes only please :))
 
Máte někdo podobné zkušenosti nebo se jim to holt ten den nepovedlo?
 
Mějte se krásně a užívejte začátek prosince,
Pusu,
Domi

<a href=”https://www.zomato.com/praha/coa-staré-město-praha-1″ title=”View Menu, Reviews, Photos & Information about Coa, Staré Město and other Restaurants in Prague” target=”_blank”><img alt=”Coa Menu, Reviews, Photos, Location and Info – Zomato” src=”https://www.zomato.com/logo/16506815/minilogo” style=”border:none;width:104px;height:15px;padding:0px;” /></a>