Před nedávnem jsem vám psala, že vám budu psát recenze na různé restaurace. Když budete mít stejné / jiné zkušenosti, budu ráda, když se o ně s námi podělíte v komentářích.
První restaurace je za mnou. Nejdříve jsem z ní měla velice smíšené pocity, ale ve finále jsem měla rozhodnuto: už nikdy víc!
O víkendu jsme s přítelem navštívili asijskou restauraci COA na náměstí republiky. Já tam chtěla už dloouuho. Recenze jsem načtené měla – 6/10 hvězdiček, to neni moc, dám tomu ale šanci.
Jako překrm jsem si objednala letní závitky. Ty byly super, na nich se asi nedá nic moc zkazit. Přítel hovězí pho, taky velice spokojen. Pak ale přišel hlavní chod – thajské pad thai. Já si řekla o veganskou úpravu + méně omáčky a oleje, přítel ne.
Na obrázku vypadají moc hezky, ale chuť?
Přítel to po prvním soustu odložil. Nalili mu tam snad celou sojovku – to podle barvy vidíte sami. I za mě to také nebylo dobrý. Oběma se nám po tom udělalo špatně, bylo nám těžko a jediné, co jsem chtěla dělat, bylo spát. I přítel 😀
 
A nedávají kohoutkovou vodu, za mě velké mínus. Už je to takový standart, tak proč platit 75,- za vodu?
 
 
 
Pokud jde o interiér, tak je to v restauraci hezké jen v přední části u okna, obsluha nesympatická – ale vyhověla v požadavcích, děkuji moc. A necítili jsem se tam dobře, nevím jak vy, ale když mi je někde nepříjemno, nejdu tam ani za dobrým jídlem – good vibes only please :))
 
Máte někdo podobné zkušenosti nebo se jim to holt ten den nepovedlo?
 
Mějte se krásně a užívejte začátek prosince,
Pusu,
Domi

<a href=“https://www.zomato.com/praha/coa-staré-město-praha-1″ title=“View Menu, Reviews, Photos & Information about Coa, Staré Město and other Restaurants in Prague“ target=“_blank“><img alt=“Coa Menu, Reviews, Photos, Location and Info – Zomato“ src=“https://www.zomato.com/logo/16506815/minilogo“ style=“border:none;width:104px;height:15px;padding:0px;“ /></a>