Až se mě někdo zeptáte, kam se musíte v Berlíně podívat, určitě na vás bez přemýšlení vyhrknu “Little Green Rabit“. Toto bistro se nachází v centru Berlína, kousíček od Charlie Check Point. Navštívili jsme ho dva dny za sebou, protože jsme byli tak spokojeni, že jsme si tento (pro nás) gastronomický zážitek, chtěli zopakovat. A to i přes to, že oběd nejlevnější nebyl. Jestli peněz lituji? Ani jediného centu. Prostředí i nabídka byly přesně takové, jaké bych u svého bistra chtěla.

bgbfng

Při první návštěvě jsem si dala veganskou čočkovou curry polévku, salát s kus kusem a chili-arašídovo-sojovým dressingem, Dan zvolil kuřecí kaldón a salát Yokatori (asijský způsob s kuřecími satayi). Oba jsme šli do všeho “malého“, když jsem totiž viděla velký salát, nevěřila jsem. Za skoro 10 euro vám přinesou tak velký salát, který jste nikdy neviděli. A to jako fakt. Já ale chtěla zkusit to i to (troškař) a dobře jsem udělala.


V nabídce mají x druhů polévek (malá/velká), s příplatkem jednoho eura jí dostanete naservírovanou s rýží – v zimě jako hlavní chod? Skvělý nápad. Druhý den si Dan objenal tu, co jsem měla předešlý den. Asi na ní něco bylo :). Dále nabízí všechny možné saláty, jak masových, tak vegetariánských a veganských.


Objevíte zde i “Mashed Potatoes“ na několik způsobů, které jsme nevyzkoušeli, kdyby byli bez mléka, tak si je určitě ale dám.


Celé menu, kde se přesně nacházejí (mají dvě pobočky) a kolik co stojí najdete na jejich webových stránkách.

P7193157

P7193154

P7193155

P7193149

P7193145

P7193130

P7193143

salatik

Dobrou chuť, pokud právě obědváte/večeříte a krásnou sobotu! 🙂

Domi

2 komentáře

  1. Pingback: BERLIN: WHERE TO EAT AS A VEGAN/PLANTBASED – dblog by Dominika

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..