Na Elite Bloggers víkendu jsme měli véču plnou skvělých tapas. Jedním ze salátů byl tento avokádový. Úplně jsem na něj zapomněla, jak skvělej je. Takže tip na zdravý avokádový salát máte zde:
Avokádo
Sladká cherry rajčata
Limeta
Pepř
Červená cibule
Ingredience nakrájejte, smíchejte a hotovo.
Dobrou chuť :).
Nezapomeňte označovat #hungrydblog na instagramu, pokud podle mě něco uvaříte. A už jste viděli dort, co mums pekla pro malou Alžbětku?

///
At the Elite Bloggers weekend we had an amazing dinner with this avo salad. Didn’t have it for such a long time, so good and simple I have to share it. You’ll need:
 
Avocado
Sweet cherry tomatoes
Pepper
Lime
Red onion
 
Cut all ingredients into pieces, mix it well and it’s ready to serve.
Don’t forget to tag my recipe photos with #hungrydblog
Kiss,
Domi

Comments

 1. Ahoj..super rychlovka!! Chtěla bych se zeptat,jestli neplanujes sem tam dělat něco jako "můj nákupní košík" nebo něco podobného..?
  Jsem na paleu osm měsíců a dá se říct,že asi díky tobě 🙂 Poprvé jsem o tom četla u tebe na insta a začala se o to zajímat víc a víc..
  A zatím se pořad daří (i když někdy chutě mám :D) Takže DEKUJI..
  Ráda koukam na různé paleo výrobky atd.. Zajímalo by mě třeba,jaké kupujes to tvoje oblíbené kokosové mléko v sape a tak nějak vše..slaninu atd,atd ..to že milujes oříšky z Diana svět oříšků vím 😉
  Potěšilo by mě to (a snad ne jen mě,ale i ostatní tvé "fanynky" )
  Opatruj se a ať se daří!
  Insta: sdobros

 2. Ten zní skvěle 🙂 !
  Já avokádo miluju rozmačkané na žitném (bylo to boží na paleo chlebu podle tvé mamky :D) chlebu s lučinou a navrch vloská oka 🙂 !

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..