Třikrát hurá, další zkouška za mnou. Dnes jsem z ní byla na nervy tolik, že jsem snědla asi deset banánů jen tak ke svačině :D. Rychle jsem doma před odjezdem oholila nohy, namalovala si Domču na obličej a celá nervózní jsem vyrazila (jsem strašnej nervák v takových situacích) a když jsem ke škole přišla, připravená na zkoušku, v NEDĚLI mimochodem, tak jsem se dozvěděla, že jí povede ten nejpřísnější zkoušející a že PŮJDEME DO HOSPODY? :DDDDDDDDD


jako vážně?


P5210557

Už to byl pro mě vtip.

Čekali jsme na pana soudce asi čtvrt hoďky, šel si za náma k tý škole, jak kdyby přišel z flámu. Roztrhaný jeanový kraťasy, zmačkaný vopraný triko, znuděný výraz, ospalý oči, jak když jsme ho vyrušili v houpání v síti za rohem na zahradě. Další vtip?

Kdybych přišla v teplákách, nic by se nestalo – jako fakt :D.

Přede mnou to neudělali čtyři lidi z pěti. Šílela jsem a furt chodila na záchod. Ha. Jsem fakt marná :D.

Zeptal se mě na něco, na co jsme ani neměli vypsané téma. Odpovídala jsem, že jsem neodpovídala. A on si tak hrál s mym ISICem, dusil mě a já každou chvílí čekala, kdy mi ho tak smutně vrátí se slovy „tak příště slečno Pokludová“.

Každopádně jsem to dala, DĚKUJU! Asi jen díky síle oněch deseti banánů.

P5210562


A toto byla snídaně ze včerejšího dne: acai bowl ( rozmixované banány, mražené berries, mražené mango, trocha voda, 1 lžička acai prášku).

Ozdobená chia semínky, kukuřičnými lupínky, ovocem, kokosem a zpufovanou quinoou.


 

Pusu pa a hodně štěstí i Vám, jen jsem vám chtěla dát vědět, jak probíhala ta nejzvláštnější zkouška a že jsem ultra nervák,

Domi :*

P5210563

P5210576