Krásné poledne! Dnes mám pro Vás random fotočlánek z posledních pár dnů mezi zkouškama. Včera jsem si konečně odškrtla poslední zkoušku, výsledky bohužel neznáme, ale i tak jsem si oddychla. Bylo to se mnou naprosto strašný a takhle hroznou náladu jsem neměla fakt asi rok. Byla jsem nepříjemná, zlá a chtělo se mi ze mě brečet.. 😀 


Chtěla jsem se uklidnit nákupama, ale ani ty mě neuklidnily.. Narazila jsem v Nike slevách na tyto kraťasy a potřebuji od Vás poradit, jestli si je mám koupit :))?

Na prvním obrázku mám zeleninu, avokádo, olivy a hovězí karbanátky, Miluji mleté hovězí a toto mám rychle hotové – maso osolte, opepřete a zakápněte olivovým olejem. Po každé straně smažte na pánvičce 3-4 minuty podle výšky burgerů.

Níže na fotkách uvidítě RAW chlebíčky. Když jsem je prvně ochutnala, štěstím jsem se málem rozbrečela. Konečně něco, co můžu považovat za paleo chleba! Od té doby jsem vyzkoušela snad všechny příchutě.. Tyto zrovna patří k těm slabším – nekupujte si je. Skvělé jsou s rajčaty a řapíkatým celerem anebo dýňové :).

 








 

Byla jsem včera celý den na nohách, a proto jsem zvolila tento jednoduchý outfit. Oversized obyčejnou košili jsem sháněla už dlouho a v týdnu mi jí mums přivezla z Drážďan. Navíc mi vůůůůbec nevadilo, jaký teď bylo teplo.. Miluji kabáty a outfity vypadají hned líp s ním než s péřovkou! Vypadám v ní totiž jak velká černá koule s nožičkama.

 

 

 

 

Kabát – Theory
Košile – Hollister
Legíny – Bershka
Kabelka – Prada
 Boty – Ugg
Rtěnka – Bobbi Brown Port 19
Brýle – Zara
 
Chtěla bych Vám všem poděkovat za každý komentář, který mi napíšete. Jak sem pod články, tak na Instagram. Nemyslete si, že bych některý přehlídla, vím o každém z nich a dělají mi radost :)))
 
Mějte se moc krásně,
Vaše D.