Krásný (deštivý) čtvrtek!

Včera na mě asi dolehla podzimní depresivní nálada a je to fakt strašný :D! Na mě? Vážně? Nic se mi nechtělo dělat, připadala jsem si hnusná, odporná, tlustá, slizká a to nejposlednější, co jsem chtěla bylo, být mezi lidmi. Nic jiného mi ale nezbývalo 😀 Tahala jsem se navíc s dvacetikilovými taškami celý den v centru. Přes den jsem měla dvě schůzky, které dopadly bombasticky, o důvod víc mít nejlepší náladu, ale prostě NE.. Odpoledne mě čekal Urban Training s Kari Traa, norskou značkou a hlavně Domčou a Terkou! :))) – kam jsem taky nechtěla – kvůli všem lidem – a nerada přehazuju špatnou náladu na ostatní.
Trošku jsem váhala, zda mám jít, protože den předtim jsem byla na injekci do kolene a nechtěla jsem to riskovat. Plus ta moje nálada… no co vám budu, vymýšlela jsem si výmluvy, který bych hokám napsala, proč nejdu. Koleno celý den bolelo-nebolelo, ale tak jsem do toho šla a ještěže! Hned jsem měla zas skvělou náladu, jak říkám, cvičení a super holky jsou lék na všechno! Díky :))
A zde vám nahrávám další video pro isnpiraci, dejte si tyto cviky ve formě kruhového tréninku – 30vteřin makačka, 10 vteřin rest, 3-4 kola podle síly.
Mějte se přenádherně,
A usmějte se,
Vaše Domča 🙂
Příště pro vás s Pavlem máme inspirační video na cviky doma.

PS: stále mi nejde odepovídat na komentáře.